Tragická nehoda u Vranína. Foto: HZS

Tragická nehoda tří aut u Vranína. Jeden z řidičů na místě zemřel!

Nehoda tří aut zablokovala v úterý odpoledne dopravu na silnici u jihočeského Vranína. Jeden z řidičů srážku i přes rychlou pomoc záchranářů nepřežil.

Auta rozesetá po celé silnici několik metrů od sebe. Tak to vypadalo odpoledne na silnici u jihočeského Vranína. Srazily se tam Škoda Felicie, Škoda Fabia a vůz Audi. Bohužel se jednalo o nehodu s těmi nejhoršími následky.

„Řidič jednoho z nich bohužel na místě podlehl svým smrtelným zraněním, další tři osoby jsme po poskytnutí akutní přednemocniční péče transportovali do českobudějovické nemocnice,“ informovali hasiči HZS Jihočeského kraje.

Hasiči upřesnili, zemřel řidič Fabie, jeho spolujezdkyni třeboňští hasiči vyprošťovali a do nemocnice byla transportována letecky. Další zranění byli odvezeni sanitkami.

Třeboňská jednotka hasičů se dnes potkala s vrtulníkem Letecké záchranné služby hned dvakrát. Poprvé u obce Klec, kde ráno havaroval osobní automobil. Hasiči pomohli s transportem zraněné osoby do vrtulníku, provedli protipožární opatření a ze silnice zlikvidovali vyteklé provozní kapaliny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru