Tragická nehoda na Benešovsku. Foto: ZZS

Tragická nehoda na Benešovsku! Čelní srážku nepřežila jedna žena, tři lidé jsou zranění

Velmi vážné následky má páteční odpolední tragická nehoda na Benešovsku. Na na hlavním tahu I/3 z Prahy na Tábor mezi Benešovem a Bystřicí se čelně srazila dvě osobní auta. Jedna žena nehodu nepřežila.

Dvě osobní auta se podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové střetla na úrovni Semovického rybníka mezi Benešovem a Bystřicí. Proč jedno z vozidel vyjelo do protisměru, vyšetřuje policie. Jisté však je, náraz dvou rychle proti sobě jedoucích vozidel byl zcela destruktivní.

Nehoda na Benešovsku: jedna žena zemřela

Auta byla výrazně poničená a bohužel vážná zranění utrpěly také posádky vozidel. „Operační středisko vyslalo záchranářské posádky, lékaře, inspektora provozu a Leteckou záchranou službu Praha a České Budějovice. V péči měli čtyři pacienty. Bohužel jedna žena svým zraněním na místě podlehla,“ uvedla mluvčí středočeské záchranky Monika Nováková.

„Další tři těžce zranění pacienti byli transportováni letecky do Ústřední vojenské nemocnice Praha, Fakultní nemocnice Motol a do nemocnice v Českých Budějovicích,“ dodala Nováková.

Silnice byla několik hodin obousměrně uzavřena, před uzavírkou byla vyznačena objízdná trasa na Jírovice a Semovice. Podle ŘSD by měl být provoz obnoven v pátek kolem 16. hodiny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *