Auto narazilo do stromu a shořelo. Uvnitř zemřeli muž a žena. Foto: HZS

Řidič narazil do stromu, aby zakryl vraždu manželky, zemřeli oba!

Neuvěřitelné pozadí má tragická nehoda, ke které došlo mezi obcemi Roudnice a Homyle na Královehradecku. Zemřeli při ní dva lidé, ukázalo se, že šlo o úmysl.

K tragické nehodě došlo v pátek 10. listopadu krátce po 14.30 na silnici 323 mezi obcemi Roudnice a Homyle na Královehradecku. Vozidlo tam tehdy vyjelo mimo vozovku, kde narazilo do vzrostlého stromu.

Auto následně začalo hořet. Na místě zasahovaly všechny složky IZS včetně záchranářského vrtulníku, ten se však od nehody vracel prázdný. Hasiči totiž ve shořelém autě objevili dvě mrtvé osoby – muže a ženu. Příčiny nehody začala ihned vyšetřovat policie.

A výsledek vyšetřování je překvapivý. „Ohledáním těl na místě policisté zjistili, že jedna osoba byla násilně usmrcena. Šetřením se prokázalo, že 38letý muž – řidič vozidla – usmrtil několika bodnořeznými ranami svou 37letou manželku,“ sdělila mluvčí královehradecké policie Iva Kormošová.

Manželku naložil do auta a narazil do stromu

Manželku pak naložil do auta a poté s největší pravděpodobností úmyslně narazil do stromu, aby vraždu zakryl. Jenže naboural tak, že zabil i sám sebe a navíc celý automobil po havárii shořel.

„Policisté zahájili trestní řízení pro zvlášť závažný zločin vražda a přečin poškození cizí věci. Jelikož nelze stíhat osobu zemřelou, bude případ po prošetření pravděpodobně odložen,“ dodala Kormošová.