Dlouhé kolony na D10 před Mladou Boleslaví. Foto: FB

Páteční dopravní apokalypsa! Nehody uzavřely dálnici D10 a D5

Nehoda čtyř aut uzavřela mladoboleslavskou dálnici D10. Několik aut bouralo také na berounské dálnici D5. Na obou dálnicích se tvoří dlouhé kolony.

Dálnici D10 u Mladé Boleslavi dnes kolem 17. hodiny uzavřela hromadná nehoda čtyř aut. Srazila se kousek za nájezdem na Liberec z Mladé Boleslavi. Ve směru od Prahy před Mladou Boleslaví se proto tvoří nekonečné kolony.

„Auta stojí až téměř na úroveň Pískové Lhoty,“ informovali řidiči. Možností je sjet ideálně na Bezděčín, nebo ještě dříve na Brodce. Omezení potrvá odhadem do 18. hodiny.

Také na opačné straně Středočeského kraje trápí řidiče komplikace. Dálnici D5 od Prahy na jih Čech uzavřela odpoledne nehoda několika osobních aut. Stala se tam jedna nehoda, kdy se srazilo osobní auto a náklaďák, v druhém případě se srazila tři osobní auta a v dalším dvě auta.

Podle mluvčí středočeské policie Vlasty Suchánkové byli na místě zranění a jedno z aut dokonce skončilo na střeše. Na dálnici D5 už se ale daří postupně provoz obnovovat a kolony se zkracují.

.grecaptcha-badge { visibility: hidden; }