Řidička vjela na Barrandově do tunelu na tramvajové koleje. Foto: HZS

Opilá řidička (22) vjela na Barrandově do tunelu a zablokovala tramvaj

Policie vyšetřuje nehodu, k níž došlo nedaleko Chaplinova náměstí na pražském Barrandově. Opilá řidička tam vjela do tunelu po kolejích a zasekla se tam.

Kuriózní a přitom nebezpečnou nehodu vyšetřuje od silvestrovské noci policie. Dnes informovala, že hodinu po půlnoci zablokovalo provoz na tramvajové trati auto, které vjelo na koleje a zaseklo se tam.

K nehodě vyrazila hlídka strážníků městské policie z Prahy 5. „Hlídka se dostavila k zastávce Chaplinovo náměstí a nalezla u výjezdu z blízkého tunelu osobní automobil uvízlý na kolejích. Za vozem stála tramvaj, která nemohla pokračovat v cestě a kolem pobíhala značně rozrušená řidička vozidla,“ sdělila mluvčí městské policie Irena Seifertová.

22 letá řidička strážníkům uvedla, že neví, jak se na místo dostala a přiznala požití jednoho panáka, dvou velkých piv a skleničky vína před jízdou.

To, že je do celého případu zapojený alkohol, potvrdila také následně provedená dechová zkouška, která odhalila více jak jedno promile alkoholu v dechu. Pro podezření z trestného činu si dvaadvacetiletou řidičku převzala přivolaná hlídka státní policie,“ dodala Seifertová.

Zaseklou Škodu Fabia pomohli z místa vyprostit pražští hasiči.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru