Tragická nehoda v na letišti Hradčany v Ralsku. Foto: ČRzprávy

Neštěstí na letišti v Ralsku: Motorkář zemřel po srážce s autem při driftování!

Tragická nehoda se stala v sobotu večer na bývalém letišti Hradčany v Ralsku na Českolipsku. Řidič auta se tam podle informací Črzpráv při driftování srazil s motorkářem. Ten srážku nepřežil.

Zrušená plocha letiště Hradčany u Ralska, respektive u obce Kuřívody na Českolipsku, láká kromě bruslařů také řidiče rychlých aut či motocyklů, kteří si tam dávají závody, nebo zkouší driftování. Právě podobná zábava se v sobotu večer proměnila v neštěstí.

Podle informací ČRzpráv se tam řidič auta při driftování srazil s motorkářem. K havárii došlo zřejmě ve vyšší rychlosti, osobní auto, ve kterém sedělo více lidí, bylo značně zdemolované.

Motocykl po nehodě začal hořet! I přes všechnu snahu ale zasahující záchranáři a hasiči už motorkáři nedokázali pomoci. Při srážce utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě podlehl.

„Další tři lidé utrpěli blíže nespecifikovaná zranění, se kterými je zdravotnická záchranná služba transportovala do nemocnice,“ sdělila policejní mluvčí Ivana Baláková.

Okolnosti nehody a přesnou příčinu srážky vyšetřují policisté. „Vzhledem k závažnosti následků se události na místě věnuje služba kriminální policie a vyšetřování,“ dodala Baláková.

Hasiči z Mimoně uklízí plochu letiště v Ralsku po tragické nehodě: