Na dálnici D8 skončilo auto na střeše. Zdroj: ŘSD

Nehody na dálnicích D10 a D8 komplikují dopravu, auta tam skončila na střeše

Dlouhé kolony trápí od úterního rána řidiče ve Středočeském kraji. Na dálnici D10 havarovala tři auta na D8 skončilo auto na střeše.

Dopravní komplikace musí snášet od úterního rána tisíce řidičů, kteří míří například do práce po dálnicích ve Středočeském kraji. Na mladoboleslavské dálnici D10 se v úseku od čerpací stanice Benzina ke zúžení u Bezděčína ve směru na Prahu od Mladé Boleslavi staly hned dvě nehody.

Dálnice už je průjezdná, ale od rána se tvoří dlouhé kolony aut. Není to přitom v tomto místě poprvé, zúžení komplikuje dopravu již několik týdnů kvůli výstavbě nové větve sjezdu u Bezděčína na Nymburk.

Další nehoda se stala na sjezdu z D10 na Brodce ve směru od Prahy. Přímo na sjezdu se převrátilo auto na střechu, odklízení havárie tam potrvá do zhruba 10 hodin.

Vážné potíže ale byly v úterý ráno též na druhé straně Středočeského kraje na dálnici D8 na Mělnicku. Na úrovni obce Všetudy na 14,7. až 15. kilometru ve směru na Prahu havarovalo auto, které skončilo na střeše.

„Posádky zdravotnické záchranky Kralupy nad Vltavou zasahují spolu s Leteckou záchrankou hlavního města Prahy,“ informovali záchranáři. Na místo vyjeli také profesionální hasiči ze stanice Kralupy nad Vltavou, kteří museli jednu osobu musí vyprostit za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Omezení lze na D8 očekávat do zhruba půl desáté.

Přejít nahoru