Nehoda na Rychnovsku: Řidič BMW u Solnice vyjel ze silnice do pole. Foto: HZS

Nehoda na Rychnovsku: Řidič BMW vyletěl ze silnice, těsně minul strom! 4 lidé se zranili!

Nehodu osobního auta BMW se stala v neděli na silničním tahu I/14 u Solnice na Rychnovsku. Řidič tam z nejasných příčin přejel do protisměru a následně i s autem vyletěl ze silnice.

Při nehodě osobního automobilu byly zraněny 4 osoby. „Nehoda se stala v neděli na silnici I/14 u Solnice na Rychnovsku,“ potvrdili hasiči z HZS Královehradeckého kraje.

Na místě zasahovali kromě hasičů také záchranáři a policisté, kteří vyšetřují příčiny nehody. Zjišťují, proč řidič staršího BMW vyjel do protisměru a následně doslova vyletěl do pole. S ohledem na to, jak daleko v poli auto bylo, zřejmě nejel úplně pomalu.

Nehoda u Solnice: BMW přejelo do protisměru a do pole

Bylo velké štěstí, že BMW netrefilo žádné jiné auto v protisměru a zároveň že minulo vzrostlý strom velké silnice. Auto tak skončilo „jen“ se zdemolovaným předkem a zemědělec má zoranou část pole.

Zranění posádky by nemělo být vážné. „Hasiči pomáhali záchranářům s ošetřováním zraněných osob, zabezpečili vozidlo proti požáru a usměrňovali dopravu v místě nehody,“ dodal mluvčí HZS Královehradeckého kraje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *