Nehoda komplikovala provoz na dálnici D10, tvořily se dlouhé kolony. Foto: FB/Ida Foitová

Nehoda na dálnici D10: Auto narazilo do nábytku a převrátilo se na střechu

Dlouhé kolony se tvoří na dálnici D10 od Turnova na Prahu před sjezdem na Bezděčín. Na dálnici se staly hned dvě nehody.

Dopravní nehoda uzavřela v pondělí ráno dálnici D10 na 42,5. kilometru směrem na Prahu. Už od nájezdu na dálnici v Mladé Boleslavi se od rána tvořily dlouhé kolony. Dálnice byla uzavřena přes 1,5 hodiny. Kolem 8. hodiny, policie zprůjezdnila levý jízdní pruh. S částečným omezením ale musí řidiči počítat do zhruba 11 hodin.

Podle informací policie tam kolem půl sedmé narazilo osobní auto do předmětu, který z jiného vozu vypadl na dálnici. „Auto, které do předmětu narazilo se následně převrátilo na střechu a skončilo mimo dálnici,“ uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Chvíli potom podle ní došlo k další nehodě, kdy se v levém jízdném pruhu srazilo osobní auto s dodávkou. Podle svědků zůstalo jedno z vozidel ležet na boku. Obě nehody se naštěstí obešly bez vážných zranění.

Podle projíždějících řidičů mohlo první z aut narazit do skříně, nebo jiného podobného nábytku, který nejspíše spadl z jiného vozu při transportu. Části nábytku jsou po nehodě rozházené po silnici.

I proto omezení na dálnici D10 potrvá delší dobu, zatím byl otevřen levý jízdní pruh, práce v tom pravém, kdy bude třeba vyprostit vozidla a provést úklid, ale potrvají odhadem do 11 až 11.30 hodin. Kolony se budou rozjíždět jen pomalu a je třeba počítat celé dopoledne se zdržením.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru