Silničáři na D1 vyrazili v sobotu večer do akce. Foto: ŘSD

Hromadná nehoda na dálnici D1 uzavřela v sobotu večer směr na Brno

Sněžení celou sobotu komplikuje dopravu na českých silnicích. K večeru dalších komplikací přibylo. Dálnici D1 zablokovala nehoda několika vozidel.

Sníh dál komplikuje dopravu po celém Česku. Dálnice D1 byla v sobotu po 21. hodině uzavřena. Na 129. kilometru ve směru na Brno se stala dopravní nehoda několika vozidel. Směr na Brno je v místě uzavřen, k nehodě míří policie a záchranáři.

Před 22. hodinou se situace na D1 na Vysočině ještě zkomplikovala. „Ve 21.40 jsme přijali oznámení o další nehodě několika vozidel. Nehoda se stala na 127,6. kilometru ve směru na Brno. Projíždějte proto Vysočinou se zvýšenou opatrností,“ dodala policie.

Aktualizováno: Provoz ve směru na Brno se podařilo obnovit kolem 23.30. Kolona dosahovala délky pěti kilometrů a pomalu se začala rozjíždět.

Na D1 uvízl kamion, sypače jsou v akci

Potíže jsou na nejvytíženější české dálnici D1 také na 95. kilometru ve směru na Brno, kde uvízl kamion. „Blokuje jeden jízdní pruh, navíc sněží,“ informovalo Ředitelství silnic a dálnic.

Sypače z centra Bernartice podle ŘSD projíždějí dálnici mezi km 44. a 94. kilometrem. Vozovka je ošetřená a dálnice sjízdná. Během noci však budou teploty klesat pod bod mrazu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru