Auto v Černokostelecké ulici v Praze vyletělo z mostu a zřítilo se na koleje. Foto: HZS Praha

FOTO, VIDEO: V Praze vyletělo auto z mostu a zřítilo se na koleje!

Dramatická nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne v Praze Černokostelecké ulici. Po nehodě dvou aut tam jedno vyletělo z mostu a zřítilo se na koleje. Z výšky dopadlo na střechu.

Obrovské štěstí v neštěstí měla 70letá řidička, která ve čtvrtek odpoledne srazila s jiným autem, po srážce prorazila zábradlí mostu a z velké výšky se zřítila na koleje. Auto navíc dopadlo střechou dolů.

Scéna jako z akčního seriálu Kobra 11 pro ní ale naštěstí dopadla relativně dobře. Havárii totiž přežila. „Řidičku jsme vyprostili a předali záchranářům,“ informovali hasiči z HZS Praha.

„Posádka leteckých záchranářů nakonec nebyla potřeba. Žena ve věku okolo 70 let měla obrovské štěstí, po kompletním zajištění, podání léků na bolest, imobilizaci a fixaci všemi prostředky byla při vědomí převezena do nemocnice k další péči,“ sdělila mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

„Dopravní policisté zjišťují příčinu dopravní nehody,“ doplnil policejní mluvčí Richard Hrdina. Následně hasiči vozidlo zvedli z kolejí pomocí jeřábu, následky nehody byly odstraněny kolem 18. hodiny.