Tragickou nehodu nedaleko Trenčína nepřežili dva senioři. Foto: Policie Trenčín

Foto: Tragická nehoda u Trenčína. Srazili se tam dva důchodci, oba zemřeli!

Tragická nehoda se stala dnes večer na silnici I/9 nedaleko Trenčína. Srazili se tam dva senioři v osobních autech. Obě auta jsou silně poškozená, rána šla bohužel přímo na místa řidičů.

Velké neštěstí se odehrálo v pátek v podvečer na silnici I/9 u Mníchova Lehoty nedaleko Trenčína na Slovensku, tedy kousek za českými hranicemi.

Celkem se tam střetla tři auta, ale dvě z nich, Škoda Octavia a starší SUV, do sebe narazila přímo. „Při střetu vozidel utrpěli zranění dva řidiči ve věku 76 a 71 let,“ potvrdila slovenská policie.

Zveřejnila snímky, kde obě těla řidičů zůstala po tragické nehodě ležet vedle vozidel. Na fotografiích jsou těla začerněná. Obě auta dostala ránu v místě řidiče a že to byl silný náraz svědčí rozsah poničení obou vozidel.

Nyní probíhá vyšetřování havárie, na místo byl povolán i odborník na silniční dopravu. Vyšetřovatel v souvislosti s tímto incidentem zahájil trestní stíhání na oddělení vražd. Přesné příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem šetření.

„Silnice I/9 je aktuálně stále neprůjezdná, dopravní objížďka je možná ve směru od Trenčína přes obec Mníchova Lehota,“ uvedla policie.