Tragická nehoda auta a kamionu u Malovic. Foto: PČR

FOTO: Tragická nehoda u Malovic: Škodovka se srazila s kamionem, řidič nepřežil

Tragická nehoda u Malovic zcela uzavřela silnici I/20 mezi Českými Budějovicemi a Vodňany, respektive Pískem. Srazila se tam Škoda Rapid s kamionem, řidič osobního auta zemřel.

Neštěstím skončila páteční večerní nehoda na silnici I/20 mezi Českými Budějovicemi a Vodňany. O obce Malovice se srazila zelená Škoda Rapid s kamionem, k nehodě se připletla i další osobní auta.

Řidič osobního vozu bohužel střet nepřežil, jeho osobní vůz byl zcela zdemolovaný a skončil mimo silnici. „Řidič osobního vozu nepřežil,“ potvrdila Policie ČR.

Tragická nehoda uzavřela silnici z Českých Budějovic na Písek

O příčině nehody zatím nechce policie spekulovat, na místě vše vyšetřují dopravní policisté. Jedná se o relativně rovný úsek, ke střetu nicméně došlo za horizontem. Je tedy možné, že jedno z vozidel předjíždělo, nebo z jiných příčin přejelo do protisměru a protijedoucí vůz řidič uviděl až těsně před střetem.

S ohledem na následky nehody a odklízení vraků policie odhaduje omezení na silnici I/20 mezi Českými Budějovicemi a Vodňany na několik hodin, a to do pátečních cca 23 hodin.

Objízdná trasa vede přes Vodňany, Bavorov, Netolice a Lékařovu Lhotu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *