Tragická nehoda mezi Beznem a Mělnickým Vtelnem. Foto: FB

FOTO: Tragická nehoda na Mělnicku! Auto vrazilo do svodidel a hořelo, řidička zemřela

Tragická nehoda se stala v noci na čtvrtek na silnici I/16 mezi obcemi Bezno a Mělnické Vtelno na Mělnicku. V zatáčce tam auto narazilo do svodidel a začalo hořet. Řidička při nehodě zemřela.

Neštěstí se odehrálo kolem půlnoci v poměrně zákeřné zatáčce asi na půli cesty mezi Beznem a Mělníkem na hlavní trase I/16, která vede mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem. Osobní auto tam v zatáčce narazilo do svodidel a začalo hořet.

Tragická nehoda: Řidička zůstala v autě

V autě jeli muž a žena, která vůz řídila. Zatímco vážně zraněnému spolujezdci se podařilo z vozu po havárii dostat včas, řidička zůstala patrně zaklíněná v hořícím voze. To mělo fatální následky. „Řidička při nehodě zemřela,“ potvrdila mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Další řidiči, kteří k nehodě přijeli, zavolali pomoc. Na místo zamířili záchranáři, hasiči i policisté. Zatímco řidičce už přes všechnu snahu nedokázali pomoci, zraněného spolujezdce transportoval do nemocnice vrtulník.

Přesné příčiny nehody vyšetřuje policie, ta také nařídila soudní pitvu řidičky. Poměrně široká a v noci prázdná silnice svádí k bezstarostné jízdě, bohužel zatáčka pod klesáním je velmi zrádná a kdo to v místě nezná, nemusí skončit dobře. Není to totiž v tomto místě zdaleka první ani poslední nehoda.

„Ta zatáčka je tam snad prokletá,“ komentoval nešťastnou nehodu jeden z řidičů. A další se přidal: „Znám to tam moc dobře a absolutně chápu, jak se to stane. Prostě je to tam špatně udělané a lidi si myslí, že jsou nesmrtelný. Stačí, když nepřizpůsobíš rychlost a lehce zaprší, je to hned…“ dodal.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *