Vážná nehoda vozu Audi u Loun. Foto: HZS

FOTO: Řidič na Lounsku rozsekal Audi, zranilo se pět lidí

Vážná nehoda se stala v sobotu dopoledne na Lounsku. Při nehodě osobního vozu Audi se zranilo pět lidí, auto vyletělo z dálnice D7 a skončilo značně potlučené mimo silnici.

Dvě jednotky hasičů vyjely v sobotu před polednem k dopravní nehodě osobního auta u Loun. Vůz vyletěl na 42. kilometru z dálnice D7 a převrátil se z mírného svahu na střechu. Karoserie vozu byla značně poškozená a od hlíny.

Nehoda se stala mezi Louny a Toužetínem, kde auto z dosud nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci,“ upřesnila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. 

Při nehodě bylo pět lidí zraněno. Vůz byl tak poničený, že jednoho z pasažérů museli hasiči z havarovaného auta vyprostit, protože se nemohl dostat ven. Z pěti zraněných byly tři děti. U jednoho měli zdravotníci podezření na vážné zranění a proto jej do nemocnice v Ústí nad Labem transportoval vrtulník.

Zbylé dvě děti a také oba dospělé (mámu a tátu) převezly do nemocnice sanitky, taktéž s podezřením na vážná zranění do nemocnice ve Slaném. Nebyli ale v ohrožení života.

FOTO: Vážná nehoda na Novopacku, řidič převrátil auto na střechu