Volkswagen Samba weekends se převrátil na Pražském okruhu. Foto: HZS

FOTO: Nehoda na Pražském okruhu u Černého Mostu! Řidič převrátil historický Volkswagen

Dopravu na Pražském okruhu za sjezdem na Černý Most na úrovni Satalic v pondělí dopoledne komplikuje dopravní nehoda. Ve směru od dálnice D10 se převrátil historický Volkswagen Transporter 2.

Legendární oranžový van Volkswagen Transporter 2 Camper se zvedací střechou převrácený na boku na Pražském okruhu. Tak bohužel skončila nehoda, která se stala v pondělí dopoledne v místě zúžení u sjezdu na Černý Most. Vůz skončil převrácený zřejmě po kolizi s kamionem.

Volkswagen po nehodě zůstal převrácený na boku, zasahovat tak museli hasiči. „Na Pražském okruhu v oblasti Satalic zasahujeme u nehody užitkového a nákladního vozidla. Jedno z aut budeme vracet na kola,“ potvrdili hasiči z HZS Praha v pondělí dopoledne.

Volkswagen T2 se zvedací střechou

Posádka oranžového Volkswagenu utrpěla zranění a byla převezena do nemocnice k ošetření. Podle odhadů ŘSD může nehoda omezovat provoz do zhruba 13 hodin.

Škody na veteránu, které se vyráběly v letech 1967 až 1979, budou zřejmě vysoké. Snad se legendární dodávku s typickou oranžovou barvou a zvedací střechou podaří opravit a dát do původního stavu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *