Mladíka na poli u Jindřichova Hradce přejel kombajn. Vyvázl s odřeninami a potrhaným trikem. Foto: PČR

FOTO: Asi Drápalík! Muže v makovém poli přejel kombajn

Scénu z oblíbeného filmu Vesničko má středisková si připomněli v Jindřichově Hradci. V tamním makovém poli totiž najel kombajn na třicetiletého muže!

Sedřený, s roztrhaným trikem, ale hlavně živý a bez vážných zranění. Tak dopadl mladý muž, kterého včera večer v poli u Jindřichova Hradce „přejel“ kombajn. Podle dnešních informací policie na něho stroj částečně najel při sklizni v makovém poli, zjistily ČRzprávy.cz

„V pondělí kolem 19. hodiny nám kombajnista oznámil, že si na poslední chvíli všiml muže na poli a nevěděl, jestli ho nějak nezranil žací lištou kombajnu,“ sdělila policejní mluvčí Věra Mžiková. Muž mezi tím z pole odešel, ale policisté jej raději začali hledat.

Když ho našli, zjistili, že má skutečně šrámy na těle. „Třicetiletý muž vyvázl jen s rozpáraným tričkem a s pár šrámy, řidiči kombajnu se navíc omlouval, že nebyl vidět,“ informovala Policie ČR. Sám ale ošetření odmítl, pro obě strany tak nejspíše nebude mít nehoda žádnou dohru. Jen tedy není úplně jasné, co přesně muž v makovém poli dělal…

Místní si tak alespoň připomněli slavnou scénu z filmu Vesničko má středisková, kde na Drápalíka spícího v poli také najel kombajn. I on filmovou nehodu natočenou před 38 lety přežil.