Dara Rolins má nový zkrácený účes. Foto: IG

Zpěvačka Dara Rolins: Velká proměna, razantně zkrátila účes! Proč to udělala?

Zpěvačka Dara Rolins dnes ukázala novou image. Razantně zkrátila své krásné blonďaté vlasy. Jak se vám líbí s novým účesem?

Dara Rolins má za sebou turbulentní období. Před pár dny uspořádala hned dva velké koncerty v O2 Aréně, které byly téměř vyprodané. Už po druhé tak dokázala to, co si přejí snad všechny české zpěvačky – mít největší českou halu plnou fanoušků.

Radost z povedené akce ale v tomto týdnu zpěvačce zkazilo zjištění, že italský lékař na sociálních sítích prozradil velmi intimní věc, a to že u něho Dara podstoupila plastickou operaci. Zveřejnil přitom nelichotivé snímky zpěvačky před zákrokem, kdy měla obličej a vlasy potřené dezinfekcí.

„Teď je můj čas, být sama pro sebe, nabrat sílu, vzpamatovat se z podpásovky, kterou mi po slávě bažící doktor a bulvár naservírovali,“ říká Dara Rolins.

Dara Rolins: Krátké vlasy jsou jako zázrak

Součástí odpočinku je jistě i péče o tělo. A tak to Dara vzala opravdu vážně a rovnou vyrazila ke své kadeřnici. Ta nový účes slavné zpěvačka vzala pěkně od podlahy. Krásné dlouhé blond vlasy jí zkrátila nejméně o polovinu!

„Jak se tak na sebe dívám, ty krátké vlasy dělají divy. Kdybych to věděla, mohla jsem ušetřit za ten lifting,“ narážela Dara Rolins na zprávy o její plastické operaci, při které si nechala, jak se říká vyhladit obličej. Takový zákrok vede k omlazení, vyhlazení vrásek a celkovému napnutí kůže v obličeji, případně na krku.

Dara Rolins rozzářila vyprodanou O2 Arénu, nechyběly ani Zvonky štěstí

„Každopádně moje avizované volno začalo a bude pokračovat. Poslední období bylo dost náročné, extrémně krásné. Výživně emoce všeho druhu, zaměstnalo mi to tělo i hlavu na plné obrátky. A proto mám v plánu odpočívat, vypnout a neřešit,“ vzkázala Dara Rolins fanouškům.

Hodlá tvořit, cestovat a získat novou inspiraci. Na nějaký čas bude i méně aktivní na sociálních sítích. „Prosím o pochopení, jen abyste věděli, že to stále jsem,“ dodala Dara.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru