Záběry z koncertu Dary Rolins 26. ledna 2024 v O2 Aréně.

Dara Rolins rozzářila vyprodanou O2 Arénu, nechyběly ani Zvonky štěstí

Zpěvačka Dara Rolins v pátek a sobotu večer zaplnila O2 Arénu. Fanoušky doslova nabíjela energií, nechyběly největší hity. V sobotu si koncert zopakuje.

Dara Rolins, kterou v minulosti proslavil hlavně společný duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí, se novými hity dokázala etablovat do nové éry. Důkazem toho je, že podruhé dokázala vyprodat O2 Arénu, a to hned dvakrát za sebou.

Už loni, kdy si koncert v největší české aréně nadělila k padesátinám, musela pro velký zájem ještě jeden přidávat. To ji přesvědčilo, že by mohla nebývalý úspěch zopakovat, a to opět pod křídly Leoše Mareše, který se v posledních letech vrhl na organizování obřích koncertů v O2 Aréně a pomáhá tak i hvězdám zvyklým původně na menší haly plnit si svůj sen.

Velký úspěch Dary Rolins už podruhé

Záměrem letošních koncertů bylo umožnit těm, na které se loni nedostalo, aby si show mohli také naživo užít, anebo ti, kteří seděli loni na tribunách, aby si letos mohli „zatrsat“ na hity Dary Rolins před pódiem. Zkrátka Dara příliš nevěřila, že by podruhé mohl být zájem tak velký.

Jenže koncert, který se konal v sobotu 27. ledna, vyprodala s podporou Leoše Mareše už na podzim za pouhé dvě hodiny. Proto se oba rozhodli přidat ještě páteční koncert o den dříve.

A kdo dorazil neprohloupil, tedy pokud jsou hity Dary Rolins jeho šálkem. Dara doslova rozdávala energii a předvedla show světových rozměrů. Za zmínku stojí i Dary outfity – zatímco jednu z písní si střihla ve fialovém kožichu, za který by se nemusel stydět ani Leoš Mareš, zbytek koncertu protančila v přiléhavém oblečku jako od Madonny.

Prakticky celá O2 Aréna společně s česko-slovenskou stár zpívala a tančila například na hit Nebo, Peklo, Raj. Fanoušky rozproudil i osvědčený hit Party DJ, pobavila též píseň Keby som bola princezná Arabela a mnoho dalších hitů, u kterých Dara Rolins zvládala nejen zpívat, ale podávat doslova sportovní výkony.

Chybět nemohl ani hit nejslavnější – Zvonky štěstí, který Dara zpívala vždy v duetu se zesnulým Karlem Gottem. Jeho hlas zněl arénou ze záznamu, naživo se k němu přidala Dara. A byl to skutečně emotivní zážitek.

Celý koncert pak zakončila za dopadu nekonečného množství konfet hitem Čo o mně vieš? V každém případě fanoušci mohli odcházet spokojení ze skvěle odvedené show plné energie s nábojem jako od Madonny.

Dara Rolins: Po koncertech zmizím

Dara se nechala začátkem ledna slyšet, že po těchto dvou náročných koncertech se stáhne do ústraní, a to i dokonce od svého partnera, slavného bývalého fotbalového reprezentanta Pavla Nedvěda.

„Mám v plánu dát si úplný klid a ztratit se. Odpočinout si od Pavlíka i od všech minimálně na dva měsíce. Potřebuji se soustředit na nové album a natáhnout nové vjemy,“ řekla Dara Rolins.

Dara Rolins vyprodala O2 arénu za pouhé dvě hodiny! Musela přidat koncert

3 názory na “Dara Rolins rozzářila vyprodanou O2 Arénu, nechyběly ani Zvonky štěstí”

  1. Dara ok….ale hodně kopíruje Taylor Swift 👍…až na ty písničky

  2. Bylo to super,Dara je prostě fakt hvězda,a dokonce pěkná,super postavy,koncert měl Grady….

Diskuse uzavřena.