Jan Bendig si zazpíval s fanoušky, kteří přijeli na zrušený koncert. Zdroj: IG

Zklamaní fanoušci vyrazili na zrušený koncert, Jan Bendig za nimi přijel a zpíval na ulici!

I když bylo dopředu avizováno, že Jan Bendig svůj dnešní koncert zrušil, desítky fanoušků přesto dorazily do Prahy k O2 Universum, kde se měl konat. Narazili na zavřené dveře.

Jan Bendig vláčený kauzou „mouka“ a po nehodě svého bratra Marsella před časem oznámil, že ruší svůj velký koncert v O2 Universum, který se měl konat právě dnes. Podle oficiálního vyjádření proto, že se musí dát psychicky dohromady po kauze, kdy byl obviněn, že útok moukou před předáváním hudebních cen Český slavík, který sám označil za rasistický, byl dopředu domluvený a zinscenovaný.

Moučná kauza Jana Bendiga

Bendig tak před národem vypadá jako lhář a hlavně dobrý herec. Sám ale jednoznačně odmítl, že by útok moukou byl domluvený a hodlá se bránit s využitím právníků. Že byl moučný atentát domluvený, sdělil mluvčí pražské policie Richard Hrdina s tím, že policie kvůli tomu další vyšetřování odložila. Věc bude řešena jako přestupek, za který Bendigovi hrozí tučná pokuta.

Zničený Bendig následně přišel s vlastním vyjádřením a obvinění ostře odmítl. Pár hodin poté, také koncert v O2 Universum, který se měl konat právě dnes, v sobotu 16. března, přeložil na nový termín 30. listopadu 2024.

Jak ale ověřily ČRzprávy, důvodem mohl být také fakt, že se vstupenky neprodávaly podle představ pořadatelů, do řady sektorů totiž zbývaly ještě volné neprodané lístky.

Fanušci přijeli na zrušený koncert k O2 Universum až z Ameriky

Ačkoli o zrušení Bendig informoval přes média i na sociálních sítích dva týdny dopředu, někteří fanoušci přesto k menší koncertní hale O2 Universum, která stojí vedle slavné velké O2 Arény, dnes přijeli. Narazili tam však jen na zavřené dveře.

Jan Bendig je v tom ale nenechal a přestože za to nedostal ani korunu, za fanoušky před halu vyrazil, pozdravil je a dokonce si s nimi zazpíval přímo na ulici. „Děkuju za to, že mám nejlepší fanoušky na světě,“ řekl k tomu Bendig.

„Spousta z fanoušků mi v poslední dny psala, že bohužel už nemohou zrušit letenky, zabookované hotely a tak do Prahy stejně dnes přijedou,“ říká Bendig. Podle něho dorazila spousta lidí až z Anglie, Belgie, Švýcarska, dokonce i Ameriky nebo z ostatních koutů Česka.

„Moc si toho vážím a omlouvám se ještě jednou za komplikace,“ řekl Bendig a opět přiznal, že akce byla vlastně tak trochu připravená dopředu.

Jan Bendig: Mám nejlepší fanoušky

„Děkuju holkám z mého fanklubu, že se jim podařilo dnešní setkání právě před O2 Universum zorganizovat a my se tak mohli vidět, obejmout se, vyfotit se a taky třeba zazpívat. Byl jsem vážně dojatý kolik vás dorazilo, jak moc fajn to bylo a jakou podporu jsem od vás cítil,“ napsal Bendig fanouškům.

„Slibuju vám, že to 30. listopadu bude nezapomenutelný koncert i večer. Děkuji, že jste a že mi dáváte podporu, která mně nabíjí energii do další práce,“ dodal zpěvák Jan Bendig.

Zdrcený zpěvák Jan Bendig ruší koncert v O2 Universum. Co dělat se vstupenkami?

Přejít nahoru