Tanečník Filip Jankovič má na profilu foto se svíčkou a nápisem R.I.P. Zdroj: IG

Zemřel tanečník Filip Jankovič? Na Instagramu má R.I.P!

R.I.P. Přesně tento nápis s fotografií tanečníka Filipa Jankoviče se objevil na jeho instagramovém profilu. Stejný nápis sdílel i jeho partner Karel Šlajchrt.

Tanečník Filip Jankovič, kterého proslavila především účast v druhé řadě pěvecké soutěže SuperStar. Pohledný štíhlý mladík tehdy uhranul nejednu fanynku. Navíc to bylo v dobách, kdy ještě mladí lidé z podobných televizních soutěží opravdu šíleli. Kdo se tehdy proslavil, tomu to většinou dlouho vydrželo. V roce 2015 zase Jankovič zazářil v show Česko Slovensko má talent (video dole).

Jankovič navíc svou slávu živí určitou kontroverzností. Například rád tančí v botách s vysokými podpatky. Kromě toho dříve randil se ženami, později přiznal, že je spíše na muže a už přes dva roky žije s partnerem Karlem Šlajchrtem.

Dnes ale oba na svém Instagramu zveřejnili podivnou zprávu, která znepokojila všechny fanoušky. Filip Jankovič, který má na profilu přes 30 tisíc sledujících, smazal všechny fotky a zůstala pouze jediná temná fotka, jak jde po schodech. V jeho story se navíc objevila fotka ze SuperStar se svíčkou a nápise R.I.P., tedy odpočívej v pokoji.

Fotografii Jankoviče s nápisem R.I.P. nasdílel na svůj profil také jeho partner Karel Šlajchert.

Znamená fotografie s nápisem R.I.P. rozloučení Jankoviče se sociálními sítěmi, nebo zkouška, na co veřejnost skočí, marketingový tah, nebo se Jankovičovi něco zlého stalo? Oba se redakce pokouší kontaktovat.