Zamilovaní Milan Peroutka a Dominik Roubínek. Foto: Instagram

Slavné gay páry, které k sobě zdánlivě neladí, přesto jim láska kvete!

Milan Peroutka, Daniel Bambas, Filip Jankovič. Slavní čeští muži, kteří úzkostlivě dbají o to, jakou mají postavu. Přesto si k sobě našli kluky s většími bříšky. A láska jim jen kvete!

Když Milan Peroutka oznámil v létě, že se „oženil“ s 25letým Dominikem Roubínkem, zůstaly tisíce jeho fanynek a fanoušků v šoku. I když si mnozí možná v koutku duše připouštěli, že by mohl být gay, pro mnohé to bylo skutečné překvapení.

Peroutka totiž roky randil se ženami, například měl dlouhý vztah s herečkou a kolegyní z divadla Kalich Michaelou Tomešovou. Překvapením bylo i to, koho si vlastně vzal, a to syna miliardářky Dominika Roubínka. Už několik týdnů před svatbou spolu žili v krásném bytě v Praze a cestovali po celém světě.

Milan Peroutka a Dominik Roubínek

A jejich úžasný vztah plný lásky je příkladem, že spolu nemusí žít úplně vizuálně shodní lidé. Zatímco Peroutka si roky udržuje vysportovanou postavu, pravidelně tančí v divadle a celkově sportuje, jeho partner Dominik Roubínek, zdá se, příliš času ve fitness centru netráví. Přece jen má nějaké to kilo navíc. Rozhodně ale i tak vypadá dobře, o tom žádná.

Perfektní postava se nerovná perfektnímu vztahu

A to je skvělá zpráva pro všechny gaye ale i heterosexuální kluky, kteří se trápí postavou, hladoví, nebo se mučí v posilovně, protože nemohou najít tu pravou lásku. Myslí si, že když budou mít perfektní vysportovanou postavu se sixpackem na břiše, že teprve potom se o ně budou prát stejně vysportovaní partneři.

Jenže skutečnost je úplně jiná. Je třeba myslet na fakt, že protiklady se přitahují a pak je tu jednoduchá pravda, že ve skutečném zamilovaném vztahu jde o mnohem více, než jen o ploché bříško.

Filip Jankovič a Karel Šlajchrt

Dalším příkladem je tanečník a zpěvák Filip Jankovič, který se proslavil v první řadě Československo hledá SuperStar. Jankovič si i po letech udržuje perfektní postavu a břišní svaly na plochém bříšku. Rád svaly ukazuje v plavkách na dovolených po celém světě, kam vyráží se svým přítelem Karlem Šlajchrtem. Spolu už byli na Bali, v Dubai, často jezdí do Hamburku a dalších míst po celém světě.

Šlajchrt své bříško nijak neskrývá, naopak, rád jej vystavuje v upnutém triku. A vlastně proč ne, postava typu medvídek je pro mnohé muže zatraceně sexy. Ačkoli k sobě dvojice na první pohled nepasuje, zdání klame. Láska zamilovanému páru kvete už několik let a zamilovanost dávají všude najevo.

Herec Daniel Bambas a Mikkel Chann Jassen

Na první pohled vizuálně odlišný je i partner herce Daniela Bambase. Herec, kterého proslavila řada filmových i divadelních rolí, v poslední době exceluje například v seriálu TV Nova Ulice. Svého partnera Mikkela Channa Jessena poznal Bambas až v Dánsku, kam za ním pravidelně lítá.

I tato dvojka působí na první pohled nesourodě, Mikkel rozhodně nemá velké bříško a vypadá opravdu skvěle, ale přece jen v posilovně tráví zjevně méně času, než skutečně vysportovaný Daniel Bambas. Jeho ploché břicho mu závidí nejeden divák v divadle, kde je pravidelně k vidění.

Zkrátka recept na šťastný vztah (jen) v posilovně nenajdete.

Přejít nahoru