Screenshot 20231022 162712 Gallery

Video: Kazma vysypal miliony nad Lysou, lidé sbírali bankovky do igelitek

Šílenství propuklo dnes u Lysé nad Labem, Kazma Kazmitch tam vysypal milion dolarů z vrtulníku, lidé sbírali bankovky do igelitek.

Přesně milion dolarů, tedy v přepočtu 22 milionů v jednodolarových bankovkách, vysypal dnes Kazma Kazmitch z lodního kontejneru zavěšeného pod vrtulníkem.

Peníze Kazma vyložil nad kopcem u Lysé nad Labem, kde také Kazmova soutěž o miliony začala. Právě tam také stojí betonové kvádry, na kterých jsou obrazce. Ty byly součástí šifry, kterou měli vyluštit diváci filmu ONEMANSHOW: The Movie. Pomocí kódu bylo možné otevřít trezor na pražském Výstavišti, kde byl milion dolarů uložen.

Nikdo ale šifru nerozluštil, tak Kazma přišel s plánem B. Peníze se rozhodl vyhodit z vrtulníku s tím, že místo a čas se dozví jen diváci jeho filmu, kteři si včas zaregistrovali kartu, jež obdrželi se vstupenkou do kina.

A dnes akce propukla, odpoledne hráči obdrželi sms a Kazma skutečně nad Lysou peníze vysypal. Na místo se sjely desítky lidí a snažili se nasbírat co nejvíce bankovek. „Mám asi přes 500 dolarovek,“ radoval se jeden z účastníků. Někteři z louky peníze sbíraly i do igelitek.

Je možné, že některé zapomenuté bankovky půjde nad Lysou najít i v příštích dnech.

Leoš Mareš: Dovolená za milion v nejluxusnějším hotelu světa!