Jiří Korn před koncertem v O2 Aréně. Foto: IG

VIDEO: Jiří Korn před koncertem v O2 Aréně jezdil na jednokolce. Mareš byl na infarkt!

Už druhý koncert si v sobotu večer užívá v O2 Aréně zpěvák Jiří Korn. Pořadatel koncertu Leoš Mareš se podělil s diváky o záběry ze zákulisí. Korn představil novou píseň v italštině!

Zpěvák Jiří Korn už podruhé zaplnil O2 Arénu. V sobotu večer na jeho velkolepý koncert vyrazily tisíce fanoušků a nechyběly ani celebrity, například Adéla Gondíková. A diváci byli opravdu nadšení, Jiří Korn dokonce představil úplnou novinku.

Jiří Korn nazpíval píseň Io E Te (Já a ty) v italštině

Tou byla píseň Já a ty, kterou Jiří Korn nazpíval, a teď se podržte, v italském jazyce. Že je italština těžký jazyk, netřeba připomínat, ale ke Kornovu hlasu se dokonale hodí a při premiéře v O2 Aréně tak nezůstalo jedno oko suché. Krásnou píseň si můžete poslechnout už také na Spotifi. Najdete ji tam pod italským názvem Io E Te (Já a ty).

Velké show ale předcházelo několik dnů příprav. A pořadatel koncertu Letoš Mareš se s fanoušky podělil o exkluzivní záběry ze zákulisí koncertu. Jiří Korn byl z návratu do největší české haly skutečně nadšený. „Má svou typickou vůni,“ prohlásil spokojený Korn v O2 Aréně. Ještě pár hodin před koncertem se přitom ladily poslední detaily programu této jedinečné show.

Mareš ukázal zákulisí koncertu Jiřího Korna

Ne jednou přitom Leošovi Marešovi, coby pořadateli, který má v takové akci utopený velký balík peněz, pořádně zmrznul úsměv. Například, když viděl Jiřího Korna, jak se po O2 Aréně projíždí na nestabilní elektrické jednokolce (e-kolce). Při jízdě na ní je třeba držet perfektní balanc, aby z ní člověk nepříjemně nesletěl.

„Máme tři hodiny do koncertu a pan Korn se tady projíždí. Pane Korne, prosím Vás, hlavně, ať se Vám nic nestane,“ prosil Mareš a vyděšeně pobíhal za projíždějícím zpěvákem. Téměř na infarkt byl Mareš, když prudce zabrzdil a sotva chytil balanc. Nakonec se ale ukázalo, že Jiří Korn je milovník podobných technických hraček a vychytávek a že s ní perfektně umí.

Na začátek koncertu tak byl v pořádku a v plné síle. Diváci byli z jeho show, která odstartovala v 19.30 naprosto nadšení. A kdo se do O2 Arény v sobotu nedostal, nemusí smutnit, v prodeji jsou vstupenky na téměř stejnou show, se kterou Jiří Korn přijede 2. dubna 2024 do Ostravy.

Mareš tak úspěšně dotáhl další z velkolepých koncertů, který jemu i samotným interpretům vynesly pořádný balík peněz a tisícům fanouškům zase přinesly neskutečné zážitky. Jen od začátku roku měli díky Leoši Marešovi v O2 Aréna koncert Marie Rottrová, Dara Rolins, nyní Jiří Korn a v týdnu se sešla celá plejáda zpěvaček, aby vzdaly hold zesnulé Haně Zagorové.

Letos Mareš ještě chystá v O2 Aréně koncert Monice Bagárové, vstupenky na ní se ale tak dobře zdaleka neprodávají. Je tedy otázkou, zda nedopadne jako zrušená show Michala Nesvadby pro děti. Necháme se překvapit, čas na prodej vstupenek Monika Bagárová ještě je.

Dara Rolins rozzářila vyprodanou O2 Arénu, nechyběly ani Zvonky štěstí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru