Charlotte Štiková a Martin Kocián kráčí noční Prahou. Zdroj: IG/Roxana

VIDEO: Charlotte Štiková a Martin Kocián spolu! Jde o drogy? Monika Binias v šoku!

Už několik měsíců média a veřejnost spekulují, jak na tom je Charlotte Štiková s drogami. V noci byla zachycena na fotkách s Martinem Kociánem, bývalým členem kapely Lunetic, který má dlouhodobé problémy s drogami. Nyní se k tomu vyjádřila matka Charlotte Monika Binias.

„Objevila se fotografie Charlotte s Martinem Kociánem z kapely Lunetic, který byl a zřejmě ještě je drogově závislý,“ sdělila dnes matka Charlotty a také Ornelly Koktové Monika Binias.

Jako první na noční setkání Štikové a Kociána upozornil server VIPstar.cz. Umělkyně Roxana na Instagramu zveřejnila video, jak Štiková a Kocián společně přechází ulici v okamžiku, kdy přijíždí noční tramvaj číslo 9.

Kocián byl bez trika a poněkud nekoordinovaně vysoko v rukou držel papírovou tašku, zřejmě s nákupem. Štiková měla černé kalhoty, světlé triko a černou kšiltovku. Oba spolu vypadali spokojeně a vypadalo to, že mají společný cíl…

Matka Charlotte Monika Binias učinila prohlášení

V dnešním prohlášení se šokovaná Monika Binias ohradila proti tomu, že by někdy říkala, že dcera Charlotte je z drogových problémů venku. „Vždy jsem říkala, že je to nahoru a dolů,“ řekla Binias.

Potvrdila, že dcera Charlotte s ní v posledních dnech nekomunikovala a odmítala veškerou pomoc. To naznačuje, že by mohla mít opět velké potíže s drogami. „Zřejmě je v tom znovu. Já jako matka jsem z toho velice špatná, je mi to líto, ale nic s tím neudělám,“ řekla Binias.

Bývalá hvězda Luneticu Martin Kocián: Už v tom zase lítá?!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *