Martin Kocián, bývalý člen kapely Lunetic. Zdroj: FB

Bývalá hvězda Luneticu Martin Kocián: Už v tom zase lítá?!

Bývalý idol mladých dívek, někdejší hvězda chlapecké kapely, blonďatý Martin Kocián opět zveřejňuje videa, které dávají pochybovat o jeho „zdraví“.

Martin Kocián uprostřed noci grilující maso na balkóně panelákového bytu, Martin Kocián popíjející drinky v podivné hospodě, prazvláštní karaoke v temném baru a teď naposledy podivné pobíhání po ulici v Praze.

Bývalá hvězda kapely Lunetic zveřejňuje na sociálních sítích videa, která jsou minimálně zvláštní a mnozí fanoušci nešetří kritikou. Podle nich někdejší idol mladých dívek, znovu lítá v průšvihu.

Podivné bylo i poslední zveřejněné video z Prahy. „Kocián zmateně pobíhá po ulici, zorničky očí roztažené jak lucerna,“ popisoval jeden ze sledující jeho nedávné video, které už ale zpěvák smazal. „Martin přijel na bílém koni,“ reagoval další ze sledujících.

Dění na videu se odehrává před barem, kde teď bývalý zpěvák pracuje. Dvě ženy tam zastavily kvůli utrženému podběhu na podvozku auta. Zatímco jeden muž se podběh snaží utrhnout, aby jej auto netahalo po zemi, Kocián se dal do označování auta, aby do něj někdo nevrazil.

Přitom pobíhal po ulici s kanystrem s barevnou tekutinou, který měl pověšený na kusu plastu. Kanystr položil před křižovatku a asi po minutě pro něj zase šel a odnesl ho. Vypadalo to, že poněkud neví, co dělá.

A tak u fanoušků znovu propukly obavy, zda Kocián nespadl do závislosti, kterou již jednou přiznal a údajně porazil. Jenže jeho chování naznačuje, že tak úplně v pořádku být nemusí. Na jednom z videí na konci léta to ovšem Kocián odmítl.

Na videu natírá konstrukci schodů v jakémsi domě a přitom filozofuje: „Já teď natírám a chtěl bych natřít všechny ty, co mi píšou, že jsem spadnul na dno. Jako já nevím, že když pracuji tak jsem na dně? Když se bavím, tak se bavím, jak se bavím a vy jste prostě blázni. Takže mě nechte být a nechtě mě natírat,“ vyjádřil se Martin Kocián

A hned na to zapěl malou část svého tehdejšího hitu Máma, který svého času ovládl všechna rádia i televize. Ukrýt se před ním nedalo opravdu vůbec nikde.

Tehdejší sláva skupiny je ale dávno pryč. Kapela Lunetic sice funguje dodnes, už ale bez Kociána ve složení Václav Jelínek, David Škach a Aleš Lehký. Skupina byla populární především na konci 90. let, právě Kocián s Lehkým ji zakládali.