Kordula Stropnická na svém maturitním plese. Neskutečně jí to slušelo.

Veronika Žilková i Agáta Hanychová v slzách: Kordula na maturitním plese jako princezna!

Doslova jako Hujerovi obsadily Agáta Hanychová a Veronika Žilková páteční maturitní ples v Náradním domě na Vinohradech. Kordula Stropnická je totiž letos maturantkou.

Jako princezna. V nádherných zdobných šatech s nádechem do růžova s květy růže a blyštivými kameny vyrazila v pátek večer na svůj velký večer dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická. Letos totiž maturuje a tak nemohla chybět na maturitním plese své školy.

Spolu s ní ale celý ples v Národním domě na Vinohradech obsadila početná rodina Veroniky Žilkové i Agáty Hanychové. „Je to trochu jako Hujerovi z filmu Marečku podejte mi pero. Těch taky přijelo na třídní schůzky aspoň dvacet. Ale hlavně, že si to užívají,“ usmíval se jeden z tatínků maturantů na plese.

Maminka Korduly Veronika Žilková byla viditelně dojatá. “Už brečím, poslední dítě má maturitní ples,” přiznala Žilková. A slzy těžko zadržovala i nejstarší dcera Agáta Hanychová. Ta na plese nechyběla se svým mobilním telefonem a sledujícím na Instagramu se pokoušela představit všechny účastníky z velkého klanu. Jenže na to nestačil jeden příspěvek, potřeby byly hned tři.

Agáta Hanychová: Toto je nový pár showbyznysu

„Tady je Kordula, tady jeden bratr, teta, můj Kryšpínek a támhle nový pár českého showbyznysu Veronika Žilková a Miroslav Dopita. To jste nečekali, co? Na to jste si nevsadili,“ utahovala si Agáta Hanychová ze své matky a manžela, kteří dění na parketu pozorovali z balkonu.

Otázkou je, kdy byl Korduly otec, bývalý manžel Žilkové Martin Stropnický. Herec a velvyslanec se totiž se Žilkovou před časem rozvedl a rozchod to určitě nebyl šťastný. Zda na ples nedorazil, nebo ho je Agáta v rozlehlém Národním domě na Vinohradech nenatočila, je otázkou.

Ale tím výčet rozhodně nekončil: „Tady je druhý bratr se ženou Eliškou, sestřenice Jůlinka a támhle další dva,“ pokřikovala na bratra Vincenta Navrátila a jeho partnerku Beu.

Zkrátka showbyznysová a herecká rodina Hanychova a Žilkova kompletně ovládla maturitní ples na Žofíně. Rodiny budoucích maturantů tak měli už tak zajímavý večer ještě zpestřený o celebrity, které vídají hlavně na stránkách bulváru, v televizi nebo v divadle.

Kordula Stropnická, která loni v září oslavila 18. narozeniny, tak brzy oslaví i maturitní vysvědčení, pokud tedy zkoušku z dospělosti zvládne. Bude zajímavé, zda se pak vydá směrem do showbyznysu, jako její sestra Agáta, nebo maminka, anebo zda půjde studovat vysokou školu. Na co byste vsadili?

Agáta Hanychová znovu ve svatebních šatech a s ní i oslnivá sestra Kordula!