Kordula Stropnická a Agáta Hanychová ve svatebních šatech. Foto: Pavel Gwužď, NextFoto

Agáta Hanychová znovu ve svatebních šatech a s ní i oslnivá sestra Kordula!

Agáta Hanychová a Kordula Stropnická zářily v sobotu na přehlídce svatebních šatů! „Jako dvě panenky,“ byla dojatá jejich máma Veronika Žilková.

Nádherné sněhobílé svatební šaty znovu oblékla v sobotu Agáta Hanychová. Je to přitom jen pár dnů poté, co se nečekaně provdala za Mirka Dopitu. Naštěstí, až tak rychle, jak jí pověst předchází, Hanychová partnery nestřídá. Tentokrát se jednalo pouze o přehlídku svatebních šatů, která se konala v rámci Svatebních dnů v pražském hotelu Clarion.

Bývalá modelka Hanychová nebyla sama, kdo se oděl do svatebního. Sněhobílé šaty ze svatebního centra Adina zářily i na její sestře Kordule Stropnické. „Myslím, že sestra už Agátu zastíní na plné čáře, skoro holka na vdávání,“ rozplývala se jedna z přihlížejících sobotní přehlídce.

Dojatá máma Veronika Žilková

Jenže zatímco Agáta, za poslední roky vystřídala hned několik partnerů, stihla dvě svatby a jeden rozvod, Kordula se do vdávání zatím nežene. Koneckonců její první vážný vztah s bohatým mladíkem Damiánem loni zkrachoval a Kordula si užívá mladické svobody.

Mezi diváky nechyběla pyšná máma herečka Veronika Žilková. Z pohledu na své dcery, hlavně na mladší Kordulu ve svatebním, byla úplně dojatá. „Děkovačku zahajuje Agáta a končí Kordulka, gratuluju,“ rozplývala se Žilková po přehlídce a sledovala své dcery jako dvě krásné panenky.

Tomešová: Ze Srí Lanky hned do svatebních šatů

Mezi „nevěstami“ ovšem nechyběla ani herečka Michaela Tomešová, která na přehlídku dorazila, přestože teprve před pár hodinami na pražském letišti dosedlo letadlo, které jí, manžela herce Romana Tomeše a jejich dvě děti dopravilo z exotické dovolené na Srí Lance.

Rodina poznávala tamní přírodu, mohla krmit slony, navštívila čajové plantáže a především poznávala skutečný tamní život. „Milá Srí Lanko, nechali jsme ti kus našich srdcí. Hodně jsi mě naučila a já tady mohla roztáhnout křídla, děkuji ti za vše,“ rozplývala se ke konci dobrodružné dovolené Míša Tomešová. I ta má už ovšem svou svatbu za sebou. „Dneska mě hřály vzpomínky,“ dodala Tomešová.

1 názor na “Agáta Hanychová znovu ve svatebních šatech a s ní i oslnivá sestra Kordula!”

  1. Tupý a tupější, ale co když je jich v rodině víc?! Něco jako tupější než tupější nejtupější z nejtupějších?! Co na to matriarcha?! Patriarcha to vzdal, potom co dojebal náš stát! Kde jste všude sloužil, pane generále?! Na jevištiiiii, aaaaaaaaa, ješte v šásku..😂🤣😂👍

Diskuse uzavřena.