Zpěvačka Dara Rolins. Foto: Instagram

Dara Rolins vyprodala O2 arénu za pouhé dvě hodiny! Musela přidat koncert

Tak to byla rychlost! Zpěvačka Dara Rolins za pouhé dvě hodiny vyprodala největší českou O2 Arénu v Praze.

Vyprodat největší českou sportovní halu O2 Arénu v Praze, kde se konají koncerty těch největších hvězd, není žádná legrace. Zpěvačka Dara Rolins se o to letos pokusila podruhé. A byla to jízda, vyprodat O2 Arénu dokázala za pouhé dvě hodiny.

Prodej vstupenek na její koncert, který se koná v sobotu 27. ledna zpěvačka odstartovala spolu s manažerem a moderátorem Leošem Marešem v živém vysílání rádia Evropa 2 v pondělí přesně v 9 hodin. A jak sama řekla, byla z toho velmi nervózní.

„Poznala to na mě i dcera Lola doma. V kuchyni se mě ptala, co mi je, proč jsem tak uzavřená. Prozradila jsem, že jsem nervózní,“ řekla ve vysílání Dara Rolins. To už ale Leoš Mareš zahájil odpočet prodeje vstupenek a sliboval, že se vyprodají. „Tak snad,“ špitla nepříliš sebevědomě Dara Rolins.

A stalo se neskutečné. Nastal naprostý fičák, tisíce vstupenek zmizely za pouhé dvě hodiny. U prodejce Ticket Portal se před polednem už nedaly koupit žádné vstupenky, už nešlo nabídku ani rozkliknout. A tak bylo rychle rozhodnuto o přidání druhého koncertu.

Zájemci o koncert Dary Rolins tak budou mít šanci ještě u druhého koncertu, který se koná od den dříve v pátek 26. ledna a jehož prodej byl zahájen v pondělí ve 12 hodin.

„Jsem stále ještě beze slov. Nevěřím, že je koncert vyprodaný. Jediný, kdo o tom dnes ráno nepochyboval, byla moje dcera Lola. Prý klid mami, ten hype, co byl po první show? To vyprodáš zas, neboj,“ dodala Dara Rolins.

Dara Rolins rozzářila vyprodanou O2 Arénu, nechyběly ani Zvonky štěstí

Po spuštění prodeje na druhý termín pár desítek rezervací lidé zřejmě pustili a tak se ještě jednotlivé kusy lístků do některých sektorů daly koupit, to však nemění nic na tom, že sobotní termín je téměř plně vyprodaný a Dara se tak může těšit na skvělou show plnou diváků a samozřejmě i na tučný výdělek. Dobře se navíc prodává i druhý přidaný termín.