Soutěžící se ošklivě zraní ve třetím dílu MasterChef Česko. Zdroj: Voyo

Ve 3. dílu MasterChef Česko tekla krev! Soutěžící se zle pořezal

Diváci televize Nova se mohou těšit na třetí díl kuchařské show MasterChef Česko 2023. Hlavní roli bude hrát guláš, cibule a také potoky krve soutěžícího!

Takové krvavé drama ještě soutěžící reality show MasterChef Česko nezažili. Ve třetím dílu se totiž jeden ze soutěžících velmi ošklivě zraní a krev téměř poteče proudem. „Pořezal se a hodně,“ hodnotil porotce Honza Punčochář zranění jednoho ze soutěžících.

Porotci o něj měli velký strach. „Jste nějaký zelený, budete v pořádku?“ ptali se porotci Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt, zatímco zdravotníci mu poskytovali první zdravotnickou pomoc. Protože se ještě díl nevysílal v televizi, nebudeme prozrazovat, kdo se zranil, ani jak to dopadlo.

V hlavní roli guláš

Jisté je, že ve třetím díle MasterChef Česko 2023 hraje hlavní roli guláš. Soutěžící se poprvé v letošní sérii podívají ven, první výzva v terénu je zavede do pivovaru Krušovice. Je tedy jasné, že zadání se bude točit kolem tohoto zlatavého moku.

Nejprve soutěžící musí naloupat a perfektně najemno nakrájet velkou hromadu cibule. Právě to se jednomu z nich stane osudným a ošklivě se pořeže. Vítězný tým pak dostal výhodu před hlavní výzvou, v níž měly dva týmy uvařit perfektní kotlíkový guláš a ještě k tomu připravit buřty na pivu.

Soutěžící přitom zjistí, že připravit ve stanoveném čase kotel guláše, tradiční tuzemské „hotovky“, není žádná legrace. Důležité je nejen dobře orestovat cibuli, aby nebyla málo a ani spálená, zvolit správné koření, ale hlavně vhodné maso, aby bylo dobré a měkké.

A to není vše. Jak má porota ve zvyku, v okamžiku největšího časového tlaku, kdy vaření finišuje, přišlo překvapení a nové zadání ještě dalšího úkolu.

Jak se se vším soutěžící poprali v tomto dramatickém dílu a kdo nakonec venkovní výzvu v pivovaru Krušovice vyhrál, se už nyní můžete podívat na platformě Voyo, celý díl pak odvysílá Nova ve středu večer v televizi. Jisté je, že vítězný tým se vyhne vyřazovací výzvě, která bude následovat ve čtvrtém dílu.

Krvavé drama a slzy hned v druhém díle kuchařské show MasterChef

Přejít nahoru