Influencerka Angie Mangombe a muž roku 2016 Josef Kůrka vyrazili do wellness. Foto: Instagram

V šestinedělí lázně i alkohol a bez miminka? Přítelkyně Josefa Kůrky šokuje!

Influencerka Angie Mangombe a „muž roku“ Josefa Kůrka, který se nedávno proslavil v show Survivor a ve Výměně manželek, schytali drsnou kritiku od fanoušků za to, že „opustili“ miminko.

Muž roku 2016 Josef Kurka, který se dostal téměř do finále show Survivor a jeho přítelkyně, influencerka Angie Mangombe (oba se letos objevili v show Výměna manželek), se radují z malého miminka. Před pár týdny se jim narodil chlapec Rafael. Jenže radost páru i jejich fanoušků teď vystřídala drsná kritika.

Čerství rodiče totiž ještě v šestinedělí vyrazili na asi třídenní wellness pobyt bez maličkého Rafaela! Matky, které Angie sledují na Instagramu, nevydržely a zasypaly pár drsnou kritikou.

„Upřednostnit vztah před novorozencem a odjet v šestinedělí do wellness může jenom hovado. To miminko má zatím jen jedinou jistotu a to je jeho máma,“ zkritizovala uživatelka s přezdívkou chr_kacka.

„Ani ne 3 týdny po porodu a už cítíš ohrožení vašeho vztahu?! To je zase moudro. Dělejte si co chcete, ale během šestinedělí by snad měla být máma s mimčem nonstop a to nejsem žádná „bio lesana“,“ přidala kritiku další sledující na Instagramu.

„To že po porodu odchází očistky, které mohou být vysoce infekční nevíš? Přijde mi to docela nehygienické být ve wellness centru 2,5 týdnu po porodu. A schovávej se za co chceš, ale žádnou normální matku by nenapadlo opustit takhle malé dítě na 3 dny, celý svůj život znalo jen tebe, tvůj pach, tvoje teplo, tvůj hlas,“ přidala názor další sledující.

Influencerka se tím ale nedala vykolejit a napsala jasné veřejné vyjádření. „My jsme se rozhodli, že je hodně důležité abychom nezapomínali na náš vztah a to i při tom, že máme dítě. Je to práce a to celoživotní. Pokud tedy chceme aby nám vydržel dlouho a to chceme! Rafael bude mít šťastné rodiče a to se rovná šťastné dítě,“ uvedla Angie Mangombe na Instagramu.

„Rýpejte si jak chcete. My máme v tom jak má náš život vypadat jasno!“ dodala poněkud drsně směrem ke svým fanynkám.

Fanynky ovšem vytočila i skutečnost, že si dvojice podle zveřejněných záběrů dopřávala i alkohol, což by pro kojící matku mohlo být nevhodné. „To už se nedivím, že nekojíš,“ reagovala další sledující fanynka.

Přejít nahoru