Tereza Pergnerová moderuje 90s Explosion festival. Foto: IG

Tereza Pergnerová moderuje 90s Explosion festival, je zpátky z natáčení na Filipínách

Moderátorka Tereza Pergnerová zvládla náročné natáčení nové reality show na dalekých Filipínách a s celým štábem už se vrátila do Česka. V sobotu odpoledne dokonce moderuje velký 90s Explosion festival.

Tereza Pergnerová dotočila novou reality show pro TV Prima, která vznikala na exotických Filipínách. Natáčení bylo velmi náročné, televizní štáb se potýkal s obrovským horkem, kvůli kterému dokonce filipínská vláda vyhlásila mimořádné školní prázdniny. Kromě toho v přímořské oblasti útočilo nekonečné množství hmyzu a komárů.

Nová reality show na Primě: O co půjde?

Oblíbená moderátorka ale náročnou misi zvládla a před několika dny dorazila i s celým týmem přes půl světa domů do Prahy. TV Prima dosud nezveřejnila, jakou přesně reality show na Filipínách natáčela.

Podle dostupných informací byly na Filipíny dopraveny dvojice mužů a žen, které se vzájemně neznají. Páry byly vysazeny z lodi a následně už se musely spoléhat všichni jen sami na sebe, a to v situaci, kdy se s tím druhým neznají. V tropech na ně čekaly kromě moře a pláží mnohé nástrahy a překážky.

„Bude to pozitivní projekt. Nebudeme trpět, ale budeme hledat cestu sami k sobě,“ naznačila Tereza Pergnerová, o co v pořadu půjde. „Výsledek je tak krásný, že to stojí za to,“ hodnotí moderátorka.

Tereza Pergnerová moderuje 90s Explosion

Tereza Pergnerová nicméně nelení a hned po svém návratu do Česka se pustila do další práce. Spolu s moderátorem Evropy 2 Pavlem Cejnarem v sobotu moderuje oblíbený festival 90s Explosion v Praze.

Na hudební festival i v nepříznivém počasí a i přes silnou konkurenci v podobě Mistrovství světa v hokeji dorazily tisíce lidí.

Foto: Tereza Pergnerová na 90x Explosion

Foto: Tereza Pergnerová natáčela reality show TV Prima na Filipínách