Moderátorka Tereza Pergnerová. Foto: Nextfoto

Začalo natáčení nové show TV Nova Bachelor? Tereza Pergnerová odletěla na Filipíny!

Oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová podle informací ČRzpráv odletěla na Filipíny a s ní i celý televizní štáb. Znamená to začátek natáčení nové show The Bachelor?

Televize Nova už několik měsíců chystá novou televizní show, která se těší oblibě v zahraničí a například i na sousedním Slovensku. Jedná se o pořad The Bachelor, který však tuzemští diváci znají spíše pod názvem Vem si mě!

Tento formát, kdy se skupina dívek uchází o jednoho milionáře v luxusním prostředí někde u moře, už totiž televize Nova vysílala v roce 2007. Tehdy se těšila na dnešní dobu velmi slušné sledovanosti 1,5 milionu diváků, uvedl server Mediaguru.

The Bachelor aneb Vem si mě!

Jenže tehdy to byla novinka a televizní nabídka byla podstatně omezenější. Diváci také různým reality show mnohem více věřili. Nicméně i nyní si může najít své fanoušky. Třeba na Slovensku, kde se The Bachelor vysílá pod názvem Ruža pre nevestu, se chystá už druhá řada.

Se show původně přišla už v roce 2002 americká stanice ABC, která jej stále vysílá. Letos uvádí už dokonce 28. řadu.

Televize Nova zahájila casting na zájemkyně o účast v pořadu začátkem roku, oficiálně pak o chystaném pořadu informovala koncem února. Zda už skutečně natáčení začalo, nebylo zatím oficiálně potvrzeno, ale naznačuje to odlet moderátorky Terezy Pergnerové na exotické Filipíny.

Bude The Bachelor moderovat Tereza Pergnerová?

Ta by se do tohoto formátu skvěle hodila. Už v reality show Vyvolení ukázala, že dokáže svými emocemi a empatií takový formát dotáhnout k vysoké sledovanosti. Dařilo se jí i s pořady Mise nový domov, nebo naposledy loni s reality show Ztracená rodina.

Proč nyní i s celým televizním štábem odletěla na Filipíny? Může se jednat o další díl Ztracené rodiny? Že by televize až tak daleko hledala ztracené příbuzné někoho z Čech? To se nezdá úplně pravděpodobné.

Naopak pravděpodobněji se jeví, že se Tereza Pergnerová stane moderátorkou pořadu The Bachelor, který by se mohl natáčet právě na plážích Filipín.

Pergnerová i televizní štáb na Filipínách

„32 hodin na cestě. Tři lety a dlouhá noční doprava auty, ale tým je na místě,“ sdělila Tereza Pergnerová k dlouhé cestě do exotiky na svém Instagramu a přidala k tomu záběry na letadlo filipínských aerolinií a také na budovu letiště v hlavním městě Filipín Manila.

„A teď začneme pracovat a necháme toho nahoře tvořit, vítejte v ráji,“ dodala moderátorka.

Náročná cesta podle záběrů Pergnerové skončila v oblasti Puerto Princesa, které se nachází v provincii Palawan na Filipínách. Jedná se o nádherné ostrovy plné tropických lesů, kopců, historie ale zároveň i s jedněmi z nejkrásnějších pláží s bílým pískem na světě.

Jaký bude výsledek natáčení, se nechme překvapit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru