Šokovaná Tereza Brodská alias Jarka spatřila svou fotografii v seriálové výloze. Zdroj: ČT

Tereza Brodská se rozčílila kvůli zveřejnění intimní fotografie! Diváci ale šílí nadšením

Velké finále seriálu Smysl pro tumor neřešilo jen léčbu rakoviny hlavního hrdiny Filipa, ale také jeho seriálovou maminku Terezu Brodskou. Tu šokovala zveřejněná intimní fotografie.

Obrovský portrét oblíbené české herečky Terezy Brodské nahoře bez! Přesně to teď mohl vidět více než milion diváků České televize v emotivním závěru oblíbeného seriálu Smysl pro tumor. Kromě Jiřího Bartošky a Filipa Březiny, kteří excelovali v rolích pacientů léčících se s rakovinou, totiž v seriálu oslnila i herecká star Tereza Brodská.

Během léčby syna Filipa v seriálová Jarka opustila svého manžela a prožila románek s uměleckým fotografem. Ve vášnivých scénách přitom ukázala mnohem více, než by diváci od jindy spíše „komorní“ herečky Terezy Brodské čekali. Zkrátka všechny velmi mile překvapila.

Ve velkém finále, tedy v posledním dílu, který Česká televize vysílala v neděli večer, přišlo něco, co diváci opravdu nečekali. Tereza Brodská zvěčněná na velké černobílé fotografii nahoře bez. Umělecký akt vyvěsil do výlohy galerie na veřejnou ulici právě fotograf, s nímž měla krátký románek a kterému ještě coby zamilovaná „Jarka“ zapózovala.

Brodská a její „odcházející krása“

Navíc snímek fotograf, kterého hrál Petr Vaněk nazval velmi nelichotivě „Odcházející krása“. To seriálovou hrdinku pochopitelně pobouřilo a rozzuřeně se domáhala odstranění svého aktu z výlohy galerie.

To však galeristka i sám fotograf odmítli. Šokovaná Brodská pak vynadala i jednomu ze zákazníků, když se zcela nevinně zmínil, že ji viděl na fotografii, myslel tím ale úplně jinou fotografii v novinách. Kromě toho se informace o odvážném aktu Brodské šířily i mezi zaměstnanci firmy jejího manžela.

Mirek, seriálový manžel Brodské, kterého ztvárnil Pavel Řezníček neváhal a vydal se do galerie, aby fotografii získal a ochránil tak ženu od zostuzení. Zaplatit musel závratných 50 tisíc korun. V emotivní scéně pak přímo před galerií portrét s Brodskou rozmlátil.

To se jistě příliš dobře nesledovala skutečnému uměleckému fotografovi Lukášovi Dvořákovi, který Brodskou pro seriál nafotil. Zapůjčil také další snímky, které byly vystavené v seriálové galerii.

„Tereza z toho měla obavy, ale když se začalo fotit, zklidnila se. Myslím, že ji to nakonec bavilo, a bylo to fajn,“ vzpomínal na focení fotograf pro deník Blesk. „Ze začátku z toho měla respekt, samozřejmě nevěděla, co z toho vzejde. Ale pak, když viděla ty fotky, říkala, že se jí to strašně líbí,“ dodal fotograf.

Smysl pro tumor i Tereza Brodská diváky nadchly!

A nelíbilo se to jen Tereze Brodské, nadšení jsou i diváci, kteří ji po nedělním finále seriálu Smysl pro tumor zahrnuli chválou. „Vážená paní Brodská, vyřiďte, že Jarka s Mirkem musí mít svůj vlastní seriál. Jsou fakt úžasní! Hezký večer Jitka,“ napsala Brodské jedna z divaček. A další diváci se přidávali.

„Díky! Nejlepší seriál poslední doby a rozesmál mě,“ přidala komentář se srdíčky další divačka. „Nádherný seriál, jsem ráda, že vše dobře dopadlo, kéž by měl každý takové štěstí. Budete mi všichni chybět, děkuji za nejlepší seriál této doby,“ napsal další z diváků.

Je tu finále nejsledovanějšího seriálu ČT Smysl pro tumor. Jak všechno dopadne?

Přejít nahoru