Survivor 2024 v 17. díle opustil Márty. Zdroj: Voyo

Survivor 2024: Vypadl Márty! Mikýř po velké zradě ovládl celou hru jako král

V Survivor 2024 se zase dějí věci. Hra nabrala na obrátkách a napětí roste. Po velké zradě je zpět v sedle Mikýř a naopak ze hry musel odejít Martin Prágr, alias Márty.

Teď už bude tančit jen ve StarDance, v Survivor 2024 profesionální tanečník Martin Prágr alias Márty definitivně dotančil. Po 27. díle, který odvysílalo Voyo v úterý 28. května, se stává členem poroty, která bude spolurozhodovat o vítězi Survivor Česko a Slovensko 2024. Měl přitom dvě skryté imunity, které však nevyužil. Zřejmě si byl až příliš jistý tím, že on hlasy nedostane. Byl to však velký omyl.

Survivor 2024 se rozjíždí na plné obrátky

Hra s blížícím se finále nabírá pořádné otáčky. I když to ve 26. díle zpočátku vypadalo, že se všichni spojili proti Martinovi Mikyskovi, alias Mikýřovi, a všichni jej napsali na kmenové radě, dnes je všechno jinak.

Mikýř měl v minulém díle štěstí, na kmenové radě si vytáhl nádobu osudu s vodou a mohl tak zabojovat o další účast ve hře v duelu. Do něho si vybral Janu Zicklerovou a také ji porazil.

Mikýř se tak vrátil do hry jako král a hned udeřil plnou silou. Pochopitelně hledal strůjce zrady ze své aliance, protože dobře věděl, že hlas mu dali všichni. „Byla to velká zrada od lidí, kterým jsem věřil,“ zopakoval na kmenové radě Mikýř.

Mikýř se mstí za krutou zradu

„Zkrátka už jsme nechtěli jen sedět a poslouchat příkazy Mikýře, kdo vypadne,“ okomentoval to Pirát. Mikýř ale argumenty slyšet nechce a pomstu za zradu si hodlá vychutnat.

Bylo tedy jasné, že spojence Mártyho, Tomáše a Piráta čeká postupný „odstřel“. Třeba Tomáše Mikýř na kmenové radě označil za alpinistu, který leze do zadku Pirátovi.

Jako první to ale odnesl právě Márty, který dostal čtyři hlasy na kmenové radě – od Mikýře, Radka, Nikoly a Martina Careva, který vyhrál osobní imunitu. Jediný, kdo hlasovat nemohl, byl Bandurko, jenž byl v tomto díle vyslán na misi, kterou nesplnil a přišel tak pro tuto kmenovou radu o hlas.

Márty si vybral do duelu poslední ženu

Stejně jako Mikýř měl ale i Márty štěstí a poté, co mu kmenová rada dala nejvíce hlasů, si vytáhl z devíti nádob jednu ze tří, které jsou naplněné vodou. Mohl si tak vybrat soupeře do duelu a zabojovat o setrvání ve hře.

A vzal si poslední ženu v soutěži – Nikolu. „Vybral si toho nejslabšího, čekala jsem to,“ řekla k tomu Nikola. Podle Mártyho ale byla právě ona strůjkyní toho, proč dostal nejvíce hlasů. Nikol to odmítla.

Mártymu to každopádně nebylo nic platné, v následném duelu, kde opět rozhodovala skládačka, s Nikol prohrál a Survivor 2024 tak stejně musel definitivně opustit. Další díl a další boj o přežití odvysílá Voyo již ve středu 29. května. Ve hře zůstávají Mikýř, Radek, Nikola, Martin, Bandurko, Pirát a Tomáš.

Survivor 2024: Další zvrat! Pirát s Tomášem použili tři imunity a popravili Radka!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *