Krutý pohled. Adéla Krejdlová a Ivana Jirešová trpí promočené na nekonečném dešti. Zdroj: Nova

Survivor 2024: Krutý pohled na Jirešovou promočenou na kost a kolaps soutěžícího!

Nejdrsnější reality show světa s českými soutěžícími startuje. Televize Nova dnes ukázala ochutnávku z 1. dílu Survivor 2024. Co se bude dít a jaké přijdou zvraty?

Reality show Survivor 2024 startuje! První díl uvede televize Nova na své platformě Voyo již v úterý 27. února kolem 21. hodiny. Tisíce fanoušků se těší na souboj týmu celebrit (Titáni) a běžných soutěžících (Lovci), kteří se utkají o výhru 2,5 milionu korun a titul Survivor 2024.

Soutěžit budou v náročných disciplínách na spalujícím slunci, bez střechy nad hlavou, bez jídla a bez spojení s okolním světem. Dají se tak opět očekávat napínavé zvraty, intriky i dramata. Právě to řadí Survivor mezi nejsledovanější reality show v Česku, zatímco například nedávný Big Brother diváky příliš nezaujal.

Survivor 2024: Jak dlouho budou na ostrově?

Televize Nova zveřejnila první ochutnávku toho, co v prvním díle již toto úterý uvidíme. Moderátor Ondřej Novotný také prozradil, jak dlouho budou hráči na ostrově v Dominikánské republice soutěžit. „Jeden druhého se budou soutěžící snažit přelstít a přehrát více než 70 dní,“ řekl Ondřej Novotný, který Survivor letos moderuje již třetím rokem.

Soutěžící pojedou nejprve hromadně na korbách dvou nákladních vozů a následně přesednou na dvě lodě, které je dopraví na jejich ostrovy. Ty se stanou na nejbližší týdny jejich domovem – k dispozici budou mít jen vodu a pódium na spaní. Zastřešení i třeba latrínu si budou muset postavit sami.

Vypadáš jako hobit, řekl Novotný Mikýřovi

Na místě je přivítá Ondřej Novotný a hned bylo jasné, že nebude nouze o vtipné okamžiky. Dobírat si bude například out-fit soutěžícího Martina Mikysky alias Mikýře. „Vypadáš s tím kloboukem a zahnutou holí jako hobit, který se s tou holí chystá do bordelu,“ řekl se smíchem Ondřej Novotný.

Survivor 2024: První záběry prozradily, že na ostrově chybí dva soutěžící! Co se stalo?

„To je přesně look, se kterým jsem sem šel,“ nenechal se rozhodit Mikýř. „Je skvělý jako tento klacek, co jsem tady našel. Doufám, že mi ho nevezmete, budu ho chránit vlastním tělem,“ odpovídal Mikýř s pořádnou dávkou nadsázky na otázku moderátora, jak hodnotí název svého týmu Titáni.

Odpovídal i na otázku, jak hodnotí konkurenční tým Lovců. „Frajer se sakem je fakt odvážnej, že si ho vzal, myslím, že bude nebezpečnej,“ utahoval si Mikýř z hoteliéra Jacka Hamida, který do soutěže skutečně přijel v saku.

Šílené počasí hned první noc

Je tedy zřejmé, že nejen o napínavé ale také humorné situace nebude nouze. Mnohem více ale bude těch dramatických. Hned v prvních dnech a nocích totiž soutěžící budou trpět na nekonečném dešti. Soutěžící budou promočení na kost a vysílení. V tu chvíli jim dojde, na co se to dali.

Pohled na oblíbenou herečku Ivanu Jirešovou a zpěvačku ze SuperStar Adélu Krejdlovou, jak se k sobě choulí, protože jsou zmrzlé a promočené, je jen pro silné povahy!

Jeden ze soutěžících se dokonce v noci doslova skácí k zemi. „Nejednou omdlel a ležel na zemi, bylo mu hrozně špatně, sténal bolestí,“ popisoval noční událost soutěžící z týmu Lovců Tomáš Rys.

Hned od začátku je tak zřejmé, že se diváci mají na co těšit. A pořádné zvraty přijdou i později. Už je totiž jasné, že v týmu Lovců bude chybět trenér Jakub Bína a v týmu Titánů zase Rachel Karmižová, kteří se k trosečníkům připojí později a zamíchají tak rozjetou hrou.

Přejít nahoru