Matěj Stropnický a Daniel Krejčík. Foto: IG

Stropnický a Krejčík se rozešli! Co teď bude s jejich zámkem v Osečanech?

Asi nejslavnější český gay pár nevydržel! Matěj Stropnický a Daniel Krejčík se rozešli, podle všeho je za rozpadem vztahu nevěra Stropnického.

Působili jako harmonický pár s blízkostí k ekologii, kultuře, knihám a historii. Divadelní herec Daniel Krejčík a syn herce a bývalého velvyslance Martina Stropnického Matěj spolu tvořili stabilní pár šest let. Dokonce si před lety pořídili polorozpadlý zámek ve středočeských Osečanech.

Ten začali i s poměrně malým množstvím finančních prostředků a často i vlastními silami opravovat. Dokonce v posledních letech na zámku prováděli návštěvníky a v létě tam pořádali divadelní představení pod širým nebem.

Krejčík Stropnického velmi miloval a neopomněl to připomenout při mnoha příležitostech někdy i v dlouhých zprávách na Instagramu. Na něm lze ještě teď najít zamilované fotky páru s polibkem pod rozkvetlou třešní. V roce 2021 se pár zúčastnil reality show Výměna manželek a mnoho lidí nadchnul svým příjemným přístupem.

Věřil, že vztah, který začal kolem roku 2017 bude na celý život. I proto nyní nechce celou věc komentovat. „Já se nechci bavit, promiňte,“ řekl Krejčík smutně deníku Blesk. Rozpad vztahu nekomentoval zatím ani Stropnický, který měl podle Blesku Krejčíka podvést a to dokonce se ženou.

Stropnický měl v minulosti vztahy se ženami

Stropnický měl už v minulosti vztahy se ženami, až v roce 2017 se přiznal ke gay orientaci. Zda mu vztah se ženami chybí a mohl skutečně Krejčíka podvést je otázkou. Stejně tak je otázkou, co nyní bude se zámkem, který dvojice pořídila za 12 milionů korun. Po propuknutí války na Ukrajině tam dvojice ubytovala i několik ukrajinských matek s dětmi včetně jedné těhotné, která během pobytu porodila zdravé dítě.

V areálu zámku měli Krejčík se Stropnickým i zvířata, například oslíka. Kdo se teď o něj bude starat a zůstane jeden z nich dál zámeckým pánem? Nebo k sobě ještě dlouholetý pár najde cestu? To se uvidí v příštích týdnech.

1 názor na “Stropnický a Krejčík se rozešli! Co teď bude s jejich zámkem v Osečanech?”

  1. Jediný co je na tom pozitivní, že tyhle ydyoti se nikdy nerozmnoží, teda alespoň doufám! I když takovej Kristián z Al Ahlí Al Šebab Šeherezade FC, ten jebe turky vod vokurky, houká ho Tunisanům do vejfuku a přitom má harantů, akorát neví kde a kolik😂🤣😂👍

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru