Agáta Hanychová a Kordula Stropnická na čtvrtečním otevření SykBaru Casablanka. Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Strach Agáty Hanychové: Přebere jí krásná sestra Kordula kšefty?

Kde se objeví, tam je pozdvižení a záruka publicity. Na tom už léta vydělává bývalá modelka Agáta Hanychová. Teď má ale velmi silnou konkurenci – vlastní sestru!

Agáta Hanychová a její sestra Kordula Stropnická vyrazily včera večer na party. Ti, kdo slavnou influencerku Hanychovou znají, tak vědí, že zadarmo obvykle na otevírací party nechodí. Drinky si umí koupit sama a na vymetání večírků nemá máma tří dětí čas. A protože její přítomnost zaručuje publicitu, obvykle jen za to, že na akci dorazí, shrábne i desítky tisíc korun.

„Výjimku udělá jen kamarádům, nebo známým, třeba když mají křest knihy, jinak samozřejmě má účast na večírcích jako byznys. Ty podniky jí zaplatí a ještě na tom vydělají díky publicitě, jaké by se jim jinak nedostalo,“ říká blízká známá Agáty Hanychové.

Hanychovou nezastaví ani nemoc

Včera například Hanychová vyrazila na otevírací party SkyBaru Casablanka v pražském hotelu President. Ráno na sociálních sítích přitom sdílela příspěvek, že je nemocná a není ji dobře. „Zase nachcípaná,“ napsala k fotce z postele a hrnkem horkého čaje.

Byznysmenka se ale nezapře, i kdyby jí bylo Bůh ví jak špatně, kšefty se neodmítají. Večer už stála na značkách a po strhané a nemocné mámě Agáte nebyly ani stopy. Naopak dorazila vyladěná a zářila. Nemoc dokonale zakryla vrstvou make-upu. Až domů ji přijela na akci nalíčit profesionální vizážistka Marta Rajohnson.

Na otevírací akci pak Hanychová vyrazila i se svou sestrou Kordulou Stropnickou. A nutno říci, že mladičká a krásná blondýnka začíná oslňovat více než sama Agáta. Kordula vizáží připomíná slavnou Paris Hilton za mlada a hlavně díky své vizáži před sebou má nejspíš slušnou kariéru. Brzy by tak mohla Hanychové přebrat kšefty na podobných akcích.

Uspěje Kordula v bulváru?

I Kordula už si prošla vlnou zájmu bulvárních médií kvůli rozchodu se svým partnerem Damiánem a když ještě přidá nějaké další eskapády má jako krásná blondýna nakročeno k obsazení hlavních pozic v bulváru.

Sama Hanychová už navíc jako máma tří dětí neláká bulvár na alkoholové pařby do rána. „Je 22.30 a party holka už odvezla sestru a je doma. Už jsem jak ta Popelka,“ konstatovala Hanychová večer na Instagramu. Zájem zatím Hanychová živí hlavně eskapádami v soukromém životě a střídáním partnerů. Nedávno celá republika sledovala rozchod s šéfe TV Barrandov Jaromírem Soukupem a návrat k expartnerovi Mirkovi Dopitovi.

Zda jí teď Kordula nahradí coby královna večírků je otázkou. Záleží, jak se sama bude prezentovat a zda bude chtít sehrát roli české Paris Hilton. Hanychová každopádně dělá, že jí to nevadí. „Já mám tak hezkou ségru,“ napsala například pochvalně ještě dnes ráno k fotkám ze čtvrtečního večera.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru