Sebastian oznámil, že odstupuje ze Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Sebastian opustil Survivor 2024, chce se rozloučit s umírajícím tatínkem

Zpěvák Sebastian Navrátil je další celebritou, která dobrovolně odešla ze Survivor 2024. Na kmenové radě sdělil, že se chce rozloučit s umírajícím tatínkem.

Survivor 2024 v 10. díle, který vysílalo Voyo ve středu 27. března, rozkryl velmi dojemné osudy některých soutěžících. Všechny rozplakal životní příběh zpěváka Sebastiana Navrátila. Svěřil se spoluhráčům, jak těžké měl dětství.

Prozradil, že se narodil v Německu, kam jeho rodiče odešli. „Táta ale moji maminku opustil v okamžiku, kdy byla se mnou v porodnici,“ šokoval všechny spoluhráče Sebastian. Dodal, že jeho maminka se pak musela v cizí zemi protloukat sama a tvrdě pracovat, aby syna uživila.

Sebastian: Táta je vážně nemocný

I proto mladý zpěvák svého otce dlouho nenáviděl a odmítal se s ním bavit. „Před soutěží mě ale kontaktoval, že se chce rozloučit, protože umírá, je vážně nemocný,“ řekl Sebastian. Zpěvák to nejprve odmítal, ale na ostrově, kde měl čas o všem přemýšlet, se mu celá situace rozležela v hlavě.

„Výhra v Survivor 2024 by jistě pomohla mě i mé kapele, ale cítím, že bych teď měl být jinde. Každý syn by se měl naposledy rozloučit se svým otcem,“ dodal Sebastian a potvrdil, že soutěž opouští.

Šokoval tím všechny spoluhráče a spustil doslova potoky slz. Jeho sdělení rozložilo například hoteliéra Jacka, který pochází z Egypta. „Žiju v Čechách sám, bez rodiny, bez táty, bez bráchy a je to opravdu těžké,“ řekl s pláčem Jack s tím, že Sebastianovo rozhodnutí chápe.

Zpěvákův krok ocenili i Mikýř, Bandurko a další hráči. „Odejít v této fázi hry pro něho musí být těžké,“ shodli se účastníci Survivora.

Survivor 2024 předčasně opouští celebrity

Odchod Sebastiana nicméně výrazně oslabí kmen Titánů, který v poslední době konečně začal vyhrávat. „Ten nejrychlejší, což jsem já, už nevyhraje, tak ať vyhraje ten nejlepší,“ dodal směrem k bývalým spoluhráčům Sebastian a pozval všechny po skončení soutěže na svůj koncert. „Dostanete ode mě lístky,“ dodal.

A protože je Survivor předtočený o několik týdnů, podle informací ČRzpráv se již s tatínkem skutečně setkal. „Měli jsme několik setkání a celá ta situace ho opravdu mrzí,“ dodal Sebastian.

Sebastian je tak další známou osobností z týmu „celebrit“, který se dobrovolně rozhodl odejít. Ze soutěže odstoupila z údajných zdravotních důvodů například Ornella Koktová po svém nočním kolapsu. Záměrně prohrála duel influencerka Rachel. Ze zdravotních důvodů skončil též operní pěvec Michael.

Televize Nova bude muset kvůli tolika odpadlíkům zřejmě upravit scénář reality show Survivor 2024. Na původně plánovaný počet dnů jí bude zřejmě chybět dostatek hráčů.

„Naštěstí má hra určitý polštář a možnosti, jak si s tím poradit,“ říká moderátor Ondřej Novotný. Tyto možnosti ale nejsou neomezené.

Nápovědou může být možná i dění v desátém díle, kdy po nominacích na kmenové radě nikdo nevypadl, protože se nekonal duel. Ten se uskuteční až po další kmenové radě, kdy se mají utkat hned čtyři hráči.

Ornella Koktová o zákulisí Survivor 2024: Jedla jsem řasy z moře i banán se slupkou!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru