Roman Ondráček na Mikulášské party v klubu La Fuente. Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Roman Ondráček: Za všechno může žena Michala Davida, bude platit!

Moderátor a hudebník Roman Ondráček se necelé dva týdny po skandálu na křtu Michala Davida objevil na veřejnosti. A zase nešetřil ostrou kritikou.

Roman Ondráček z dnes již neexistujícího dua Těžkej Pokondr o sobě dal pořádně slyšet před 11 dny na křtu nového alba zpěváka Michala Davida. Po konfliktu se ženou zpěváka Marcelou ho ale z akce musela odvézt ochranka. Marcelu Davidovou měl před tím údajně napadnout.

Žena Romana Ondráčka pak vyslala do světa zprávu, že hudebník skončil na psychiatrii v Berouně, kde se léčí s bipolární poruchou. Jenže za pár dnů Ondráček podepsal reverz a teď znovu vyrazil do společnosti. Vyrazil na Mikulášskou party u příležitosti 15. narozenin music baru La Fuente, kde se konal i křest nového videoklipu dívčí kapely Red Zone.

Ani tam se v poněkud divokých prohlášeních z posledních dnů nekrotil, byť je třeba přiznat, že ho k tomu novináři poněkud vyprovokovali neustálými dotazy na nedávný incident s manželkou Michala Davida na křtu jeho alba.

Například na dotaz redaktorky Super.cz Saši Šeflové odpověděl podrážděn: „Chcete taky chytit dvě pěstí jako Marcela Davidová?“ „Myslíte, že jsem ji uhodil? Aby to bylo fér, Marcela mi dala dvě pěsti,“ říká Ondráček.

Podle něho mu Marcela vynadala, že celý večer, slušně řečeno, zkazil poté, co na pódiu Michalu Davidovi vyčetl, že bez něj by ho nehráli ani v rádiu, i když žádný proslov mít neměl. Následně se s Marcelou pošťuchovali a Ondráček se po ní ohnal. Rázně ale odmítá, že by ji dal pěstí, jak se někde psalo.

Ondráček: Novou desku musí Michal David stáhnout!

Ondráček také rozhodl, že z Davidova nového CD s názvem Funky 2 musí být stažena jejich společná píseň Rakeťák. „Už je na všech on-line platformách stažena. A chci odstranit mé jméno i z alba, je to moje písnička a tohle jsou důsledky. Budou tam velké náklady za distribuci, které zaplatí Marcela,“ hřímal Ondráček. A dodal, že to byl právě on, kdo nahrávání zaplatil.

Moderátor tvrdí, že události na křtu by měl litovat hlavně Michal David. „Byli jsme kamarádi, sám mě na křest pozval, abychom zazpívali naši společnou písničku Rakeťák, ale dva dny před křtem mi nahrál hlasovou zprávu, že se to tam asi nevejde,“ popsal počátky konfliktu pro Expres.

Podle něho to chtěla Marcela Davidová. „Určitě mu řekla, že to tam celé zkazím a strhnu na sebe pozornost,“ míní Ondráček. To se také stalo, situace se vyhrotila po Ondráčkovu proslovu, kdy ho ochranka stáhla z pódia. „Přišla Marcela, nadávala mi a dala mi pěstí do krku, já jsem ji jen odstrčil,“ popisuje svoji verzi Ondráček.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru