Romana Ondráčka nakonec ze křtu alba Michala Davida vyvedla ochranka. Foto: Pavel Gwužď / NextFoto

Ondráček z Těžkýho Pokondra napadl Michala Davida a jeho ženu na křtu!

V opilecké drama se změnil křest nového alba zpěváka a hudebníka Michala Davida. Na slavnostním večeru se strhla mela a musela zasahovat ochranka.

Byl to večer plný celebrit. Jedna z největších českých hvězd – zpěvák a hudebník Michal David – křtil nové CD s názvem Funky 2. A pozval si k tomu i plejádu celebrit, například Jiřinu Bohdalovou, Moniku Bagárovou, Jana Bendiga, Františka Janečka, Sagvana Tofiho či Lukáše Pavláska.

Jednoho z hostů by ale Michal David asi nezval, kdyby věděl, co se semele. Bývalý člen dua Težkej Pokondr Roman Ondráček totiž na křtu poněkud přebral a začal dlouze blábolit na pódiu. Nejprve tak Michala Davida napadl slovně.

Ondráček: Davida už nikde nehrajou!

„Všechno bylo v pohodě do té doby, než si vzal slovo Roman. Měl dlouhý monolog, ve kterém blábolil nesmysly, jakože mě rádia nechtějí, ale on mě do nich dokázal prosazovat a tak dále. Bylo to tak trapný, že ho chtěli umlčet, ale on odmítal slézt z pódia,“ cituje server Blesk Michala Davida.

Ten popsal, že následně si s Ondráčkem zazpívali Rakeťáky. „Pak mu ale moje žena Marcela něco ostrýho řekla a on se rozmáchl, že ji dá pěstí,“ řekl David. Nejdřív měl podle Blesku v plánu udeřit pěstí samotného Michala Davida, nakonec se ale jeho obětí stala Davidova manželka, do které prý začal strkat. To už zasáhla ochranka a Ondráčka ze sálu odvedla.

„Je mi ho líto! Myslím, že se chce zviditelnit, když už je ho z Těžkýho Pokondra jenom půlka, že to blbě nese. Tak člověk se tomu může akorát usmát. S Marcelou se tím vlastně ještě teď ráno bavíme,“ dodal David.

Kromě alba Funky 2 představil Michal David také nový videoklip „Funky, co máš rád“, kde si s ním zahráli i Jan Bendig a Monika Bagárová.

Nový videoklip Michala Davida na YouTube.