Radek a Martin místo duelu vybírali nové složení kmenů Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Překvapivý zvrat v Survivor 2024: Místo vyloučení nečekané promíchání kmenů!

V reality show Survivor 2024 došlo v 16. dílu k neočekávanému zvratu. Místo vylučování na kmenové radě totiž přišlo promíchání kmenů a vyrovnání počtu hráčů.

Televize Nova se rozhodla vyřešit nečekaně velký úprk hráčů hlavně z řad celebrit z reality show Survivor 2024. Aby mohla televize vysílat Survivor v předem stanoveném počtu dílů i s menším počtem hráčů, než jich mělo být, přišel neobvyklý krok.

Soutěž totiž předčasně opustili například operní pěvec Michael Skalický, influencerka Ornella Koktová, zpěvák Sebastian Navrátil nebo fitness trenér celebrit Jakub Bína. V 16. díle, který vysílalo Voyo ve středu 17. dubna, tak musela TV Nova sáhnout k neobvyklému opatření.

Survivor 2024: Nečekané opatření kvůli úprku hráčů

Kmen Titánů, tedy původně celebrit, prohrál souboj o kmenovou imunitu, osobní imunitu vyhrála policistka Kristina.

Následná kmenová rada se pak odehrála podle not, které si části Titánů domluvila už před kmenovou radou. Na radě hlasovali pro Radka a k němu do vyřazovacího duelu nominovala Kristina influencera Martina Careva.

V okamžiku, kdy oba už počítali s duelem, ale moderátor Ondřej Novotný vše rázně zastavil. „V Survivor více než kde jinde platí, že jednou jsi dole a jednou nahoře,“ oznámil moderátor. Z „vyvrhelů“, které kmen Titánů poslal do duelu, se totiž najednou stali nejsilnější hráči. Nejen, že v 16. díle se duel nekonal a nikdo tedy nevypadl, ale Radek a Martin měli rozhodnout o novém složení obou týmů.

Každý si vylosoval barvu nového šátku. Radek si vytáhl modrý a rázem se tak stal novým hráčem Lovců, Martin Carev zůstal u Titánů. Navíc se stali pomyslnými kapitány a mohli k sobě povolávat nové spoluhráče, respektive utvořit nové složení kmenů.

Nové složení kmene Lovců

Radek bez zaváhání vybral do kmene Lovců pro mnohé nejslabšího hráče Jacka, ten pak přidal Piráta, ten zase Mikýře, jenž povolal Janu, která zvolila Nikolu a na závěr Veroniku. To je tedy nové složení kmene Lovců, který kromě nově příchozího Radka a ztráty Ivy a Bandurka zůstal prakticky ve stejném složení.

Nové složení kmene Titánů

Podobné to bylo na druhé straně. Martin Carev u Titánů do kmene jako prvního vybral bez zaváhání Tomáše, ten přibral Martyho, následovala Kristina a také Yenifer. Spojenci z Titánů tak zůstali spolu. K tomu k nim ale přibyla Iva a poněkud překvapivě na Titány zbyl také Bandurko.

Ten byl ze změny pořádně překvapený. „Cítil jsem něco ve vzduchu, že něco přijde, ale tohle jsem opravdu nečekal. Jsem zvědavý, jak to bude dál, je to změna a já ji vítám,“ řekl Bandurko. „Nemám slov, je to brutalita, vůbec jsem to nečekala,“ přidala se Iva nově v kmeni Titánů.

Viditelně otřesená byla Veronika, která zůstala osamocená v týmu Lovců, kde je zralá na vyřazení a právě Bandurko byl jejím největším spojencem. „Je to husté překvapení, uvidíme, co to přinese,“ reagovala Veronika s otevřenou pusou. Promíchání kmenů tak jistě přinese ještě zajímavé zvraty.

V kmeni Lovců nově přibyl Radek, který byl viditelně otřesený, ovšem nikoli ze změny týmu, ale z toho, že pro něj hlasovala kmenová rada jeho bývalého kmene Titánů. „Je vidět, že se tady nedá věřit nikomu do poslední chvíle a takhle já tady hrát nechci,“ reagoval Radek a myslel tím hlavně Tomáše a Kristinu, o kterých si naivně myslel, že jsou s ním v alianci. Oni naopak celou dobu řešili, jak se Radka zbavit.

Kolik času zbývá do sloučení?

Do sloučení zbývají zřejmě ještě dvě nebo čtyři kmenové rady, v první řadě Survivoru totiž ke sloučení kmenů došlo, když bylo ve hře celkem deset hráčů a dá se očekávat, že to letos bude podobné. Nyní je hráčů 14.

Nova si tímto tahem o týden natáhne vysílání, když nikdo nevypadl a novým přeskládáním týmů zároveň více vyrovnala počet hráčů, protože zatímco Titánů už bylo jen šest a kdyby se konal duel, tak po 16. díle by jich bylo dokonce jen pět, zatímco Lovců bylo osm. Kvůli tomu tak byly souboje nevyrovnané. Nyní po změně má každý kmen 7 hráčů.

Ivana Jirešová po vypadnutí ze Survivor 2024: Skrytou imunitu jsem předala Mártymu!