Kryšpín Dopita se zraněným psem Veroniky Žilkové. Zdroj: IG

Na psa Veroniky Žilkové zaútočil vlčák, skončil na veterině s 15 stehy!

Pořádně dramatický večer prožila herečka Veronika Žilková. Na jejího psa zaútočil vlčák od sousedů. Musela s ním na veterinu!

Místo poklidného večera s rodinou strávila herečka Veronika Žilková nedělní večer na veterinární klinice. Vyrazit tam musela se svým mopsem Hapíkem poté, co na něho zaútočil vlčák od sousedů.

„Sousedovic vlčák nepřátelsky stiskl packu našeho psa. Následoval pláč a 15 stehů,“ popsala Žilková a ukázala foto se svým vnukem Kryšpínem, synem Žilkové dcery Agáty Hanychové, jak drží Hapika s ovázanou packou.

Hapík byl u veterináře statečný a když jsme v noci dorazili domu, zamířil ihned k plotu a chtěl si to s vlčákem vyřídit. Psí chlapská hrdost je silnější než bolest,“ popsala herečka.

Veronika Žilková si také postěžovala, že v tak velké rodině toho má už někdy plné zuby. A jistě tím nemyslí jen svého psa, ale i eskapády a rozchody svých dětí, zejména Agáty Hanychové. „Mám pocit, že někdy strašně toužím po méně adrenalinovém životě,“ konstatovala Žilková. Dodala, že pejskovi hned objedná nějaké psí dobroty.

Agáta Hanychová: Nepořádek je normální! Přidala se i Nikol Leitgeb