Zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová ve Snídani s Novou. Repro: TV Nova

Morávková a Čenský se pořádně zapotili. Do studia vtrhla Jana Kratochvílová

Tohle asi ještě Jan Čenský a Dana Morávková coby moderátoři Snídaně s Novou nezažili. Do pořadu jim totiž „vtrhla“ zpěvačka Jana Kratochvílová. Vysílání chvíli připomínalo blázinec!

Zpěvačka Jana Kratochvílová, které letos bylo už 70 let, je známá svým opravdu svérázným chováním. Diváci si nejspíš ještě vzpomenou na její poměrně drsné vystupování v pořadu Prostřeno. Jak se ale ukazuje, nebyla to jen póza, šílené vystupování předvedla i v neděli dopoledne v pořadu televize Nova Snídaně s Novou.

Slavná zpěvačka vletěla do studia ve svém typickém převleku, s maskou na obličeji, obrovským kloboukem s rohy, hromadou třpytek a snad půlmetrovým vějířem. A opět předvedla, že neodpovídá na otázky, ale na to co zrovna chce, křepčí, vykřikuje, skáče do řeči a celkově to vypadá, jakoby jela na jiné vlně vesmíru.

Hned na začátku rozhovoru opravila Jana Čenského, aby správně říkal její jméno. Jana Kratochvílová nestačí, je třeba říkat Jana Uriel Kratochvílová. Následně nakazála uklidit ze stolu karafu s vodou pro hosty pořadu. „Vypadá to jako nálevka na moč. Je to, jako když vám na letišti nakážou, ať do toho načůráte,“ povídala poněkud zmateně zpěvačka. Moderátorská dvojice ihned poslechla a se smíchem karafu uklidila za sedačku.

„Piju jen vodu“, říká Jana Kratochvílová

Následně Jana Kratochvílová odmítla pozvání na oběd, který v rámci dopoledního vysílání připravovala vítězka show Masterschef Česko „Besky“. „My pijeme jen vodu, to je brána do duše vegetariánů,“ prohlásila zpěvačka. Jana Kratochvílová prozradila, že zrovna drží čtvrtým dnem měsíční půst, kdy bude pít jen vodu. Následně pochválila Besky, že připravuje mexické vegetariánské jídlo.

Nakonec ale Jan Čenský i Dana Morávková přežili věčné halekání a vstupování do řeči ve zdraví. Nutno ale dodat, že zpěvačka skutečně umí a vystřihla hned několik svých kousků v živém vysílání. Jestli byly na playback, je otázkou. Živě můžete Janu Uriel Kratochvílovou vidět například na údajně velkolepém koncertu 10. listopadu ve Velkém sále pražské Lucerny. A určitě kromě zpěvu nebude chybět zvedání planetárních vibrací.

Přejít nahoru