Felix Slováček ve společnosti samých krásek. Ale jeho Dáda u toho nebyla. Foto: Nextfoto

FOTO: Felix Slováček mezi kráskami, kde byla Dáda? Hvězdy pařily v casinu

Vémolová, Verešová, Lounová, Jirešová, ale třeba i Felix Slováček, Sagvan Tofi, Petr Rychlý nebo miliardář Chlad. České celebrity včera vyrazily pařit do casina!

Na téhle párty nechyběl snad nikdo z malého českého showbyznysového rybníčku. Byla to přehlídka menších i větších hvězdiček, jaká se jen tak nevidí. Jak by také ne, kde jsou peníze a dobré pití zadarmo, tam české hvězdičky nechybí. A že se jich na party do casina Magic Planet Vestec včera vešlo požehnaně.

Zapařit dorazila Vémolova Lela Ceterová, která však dorazila bez manžela. Otevření nové haly pro hráče si nenechaly ujít ani Andrea Verešová, herečka Ivana Jirešová, zpěvačky Olga Lounová, Michaela Nosková, Eliška Bučková či Iva Frühlingová. Dorazily i Eva Feuereislová, Štěpánka Decastelo a další.

Večer si nenechal ujít ani pánové – herec a hudebník Sagvan Tofi, bývalá SuperStar Samer Issa, rovnou z divadelního představení dorazil herec Petr Rychlý, mezi velmi málo oděnými dívkami proplouval hudebník Felix Slováček, dorazil Bořek Slezáček a nemohl chybět ani fotbalový skandalista David Limberský.

Felix Slováček v obležení krásek, ale bez Dády

Mezi celebritami se objevil i mediálně známý podnikatel Ivo Rittig, nebo miliardář Richard Chlad s manželkou Annou Marií Kánskou. To Felix Slováček dorazil bez manželky, herečky Dagmar Patrasové, která se na veřejnosti už moc neobjevuje, protože bojuje se zdravotními problémy.

Loni měla potíže s alkoholem a sám Felix Slováček se nechal slyšet, že Dagmar by se měla začít léčit. Ta však problém s pitím odmítá. Loni pod vlivem alkoholu zavinila dopravní nehodu, a na Silvestra v domě manželů zasahovala záchranka.

Felixe to ale zjevně netrápilo a večer si užíval v přítomnosti spoře oděných dam. A bylo vidět, že mu to dělá opravdu dobře. Konečně komu by nedělalo? Často také popíjel se sopranistkou Terezou Mátlovou, bývalou partnerkou Františka Janečka, nebo Jaromíra Soukupa.