Agáta Hanychová s kyticí od zamilovaného manžela. Zdroj: IG

Místo šperků jen kytka. Agáta Hanychová zažila na Valentýna velké překvapení!

To je láska jako trám! Čerstvě provdaná Agáta Hanychová dostala na Valentýna od Mirka Dopity obří kytici. Některé celebrity ale svátek zamilovaných nesnáší.

14. února se slaví svátek svatého Valentýna. Velké překvapení proto čekalo hned v úterý ráno na influencerku Agátu Hanychovou. Děti spolu s manželem Miroslavem Dopitou modelce připravili velké překvapení.

Drahé šperky nebo luxusní hodinky, na které byla Agáta Hanychová zvyklá od bývalého partnera, milionáře a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jsou minulostí. Na svatého Valentýna zažila pořádnou změnu, místo šperků dostala jen kytici.

Agáta Hanychová: místo šperků kytice

Mirek Dopita, kterého si Agáta Hanychová vzala na konci roku za muže, je totiž pořádný romantik a mamon, drahé dárky či šperky mu nic neříkají. Agátu proto ráno překvapil obrovskou kyticí. Od dětí také Agáta dostala vlastoručně vyrobené červené srdce.

A překvapivě byla Agáta i z laciných dárků nadšená. Dostala je totiž ze skutečné lásky. Nadšeně tak překvapivý dárek sdílela i na sociálních sítích.

Svatý Valentýn? Neslavíme, říkají slavní

Na rozdíl od jiných celebrit totiž Hanychová svátek lásky vyznává. To třeba herec a moderátor Jiří Dvořák svatého Valentýna určitě neslaví. „Valentýna neslavím, protože nemám rád importované svátky,“ říká Dvořák, představitel například poťouchlého čerta Uriáše z pohádky Anděl Páně.

Rozzuřená Agáta Hanychová poprvé promluvila z Paříže: Může za to Soukup!

Valentýna příliš neprožívá ani oblíbená herečka a moderátorka Dana Morávková. Dnes od 11 hodin má totiž generální zkoušku nového představení Jen pravdu, drahý. Myšlenkami je tak dnes úplně někde jinde. „Budu spíš slavit prací,“ směje se Dana Morávková.

Svátek svatého Valentýna nemá u nás příliš dlouho tradici, více se začal prosazovat po Sametové revoluci. Je hlavně příležitostí pro obchodníky, jak prodat květiny, sladkosti a jiné dárky. Na druhou stranu všichni zamilovaní si rádi připomenou svou lásku a rádi udělají své drahé polovičce pozorností či květinou radost.

Ve skutečnosti připomíná výročí smrti biskupa Valentýna, který v roce 269 zemřel mučednickou smrtí za nedovolené uzavírání manželství. Tím se stal patronem zamilovaných. Valentýn je ale v Čechách spíše považován za americký svátek, který vymysleli výrobci papírových přáníček, aby se lépe prodávaly Valentýnky a jiné zboží.

Rozzuřená Agáta Hanychová poprvé promluvila z Paříže: Může za to Soukup!

Přejít nahoru