Michaela Jílková v pořadu Máte slovo! Foto: ČT

Michaela Jílková: vážná nemoc! Česká televize kvůli tomu ruší pořad Máte slovo

Česká televize ve čtvrtek 13. června ruší pořad Máte slovo. Moderátorka Michaela Jílková je totiž nemocná. Žádné dramatické hádky v přímém přenosu se tak diváci dnes nedočkají.

Michaela Jílková ostře okřikuje své hosty, kteří se navíc hádají mezi sebou. Tak obvykle vypadá „diskuzní“ pořad České televize Máte slovo. Tentokrát se ale diváci hodinky hádek nad závažnými tématy nedočkají, ČT1 totiž ve čtvrtek 13. června pořad Máte slovo ruší.

Michaela Jílková je nemocná

Důvodem je nemoc moderátorky Michaely Jílkové. „V důsledku onemocnění moderátorky pořadu Michaely Jílkové se vysílání 13. června ruší. Plánovanému tématu se Máte slovo bude věnovat v některém ze svých dalších vydání,“ informovala Česká televize.

Pravděpodobně to bude vážnější nemoc, protože Michaela Jílková je známá tím, že moderuje za všech okolností. V minulosti dokonce moderovala Máte slovo i po operaci zad. Je tak otázkou, zda už příští týden pořad Máte slovo bude, nebo jestli si dá pauzu až do podzimu.

Pořad Máte slovo nahradily povídky

Tento čtvrtek televize místo pořadu Michaely Jílkové nasadí příběhy natočené na motivy díváků nazvané v režii Jiřího Stracha. Nejslavnějšími televizními povídkami ve hvězdném obsazení provází Viktor Preiss. V povídkách Svědectví, Rodinné šperky a Širák hrají Marta Vančurová, Saša Rašilov a další.

Minulý týden se pořad Máte slovo nevysílal, protože Česká televize vysílala velkou předvolební debatu. Tento týden se v pořadu mělo řešit, jestli mají být posíleny vojenské dodávky Ukrajině.

“Za to mohou Rusové, že chtěla debatovat, tak ji vypnuli,” okomentoval oznámení divák Jaroslav Tkáč. Většina diváků přeje paní Jílkové brzké uzdravení. “To mě naštvalo, vždy se těším! Brzy se uzdravte!” napsala divačka Marie Kludská.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *