Před branami finále MasterChef Česko vypadl Péťa. Foto: Voyo

MasterChef: Finále na Voyo ve středu nebude, diváci si musí počkat

Kdo z diváků platformy čekal, že ve středu přibude na Voyo finále kuchařské soutěže MasterChef Česko 2023, má smůlu. Finále se totiž na Voyo objeví až příští týden.

Platforma Voyo se rozhodla odvysílat finále reality show MasterChef Česko 2023 až v úterý 19. prosince 2023. Důvodem je, aby televizní diváci nepřišli o napětí a překvapení, kdo soutěž amatérských kuchařů vyhraje.

Ten, kdo sleduje show na Voyo a viděl tedy semifinále už minulou středu, bude mít dva týdny prodlevu a skoro tak minulý díl zapomene. To pro platící diváky této platformy není moc příjemné. Útěchou alespoň je, že na Voyo uvidí finále bez reklam a o jeden den dříve – v úterý 19. prosince.

V ten den bude TV Nova vysílat film Špindl 2 a finále MasterChefa odvysílá jako vždy ve středu 20. prosince.

V první výzvě MasterChefa nikdo neuspěl

O titul MasterChef Česko 2023 se utkají Kuba, Honza a Tereza. Po skutečně napínavém semifinále, které uvedlo Voyo minulý týden a nyní ve středu TV Nova, totiž ze soutěže vypadl Péťa. Nutno ale říci, že bojoval do poslední chvíle.

Diváky v předposledním díle nejspíš rozhodilo, že hned v první výzvě prakticky nikdo ze soutěžících neuspěl a mnozí diváci se tak ptají, zda porota ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář vybrala skutečně ty nejlepší, zda například neměla postoupit raději Petra, která vypadla minule.

Soutěžící si totiž mohli v první výzvě vybrat, zda si vezmou krabici s ďábelským nebo nebeským úkolem. Pod ďábelským poklopem se skrývala věž sestavená z makronek. To je jistě velmi těžký úkol, na druhou stranu finalisté minulé řady zvládali makronky mnohem lépe. Jen Honza si vybral snadnější cestu s kvalitními surovinami, ani jemu se ale pokrm nepovedl a porota tak zkritizovala úplně všechny.

Péťa v slzách: Vypadl před finále MaterChef Česko

Z první výzvy tak do finálové trojice nepostoupil vůbec nikdo. Pak se ale čtveřice uchazečů o titul MasterChef Česko 2023 dala do pořádku a předvedla výkony hodné nejlepších amatérských kuchařů. O trochu hůře se nakonec vedlo Péťovi, který nepostoupil.

„Péťo, jste pro nás největší překvapení letošní řady, v černých zástěrách jste si zavařil snad nejvíce ze všech a právě tohle vás posouvalo tolik dopředu. Každým kolem jste se stával lepším a lepším kuchařem. Jste také dobrým člověkem, málokdo by takto nezištně pomáhal i soupeřům,“ zhodnotil Petra porotce Radek Kašpárek.

„Určitě jsem jiný člověk, než jsem vstupoval na začátku do soutěže. Cítím na sobě posuny a pokroky, vycepovalo mě to. Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit,“ řekl s pláčem Péťa.

Finále bude 19. prosince

„Příště se tady uvidíme naposledy, ale jedním si můžete být jistí. Ať to dopadne jakkoli, bude to veliký,“ řekl porotce Přemek Forejt. Finále, které se natáčelo už na jaře před pozvanými hosty, přáteli a rodinami soutěžících, odvysílá Voyo v úterý 19. prosince a TV Nova následně ve středu 20. prosince.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru