Štěpán Kozub v silvestrovské Partičce. Bylo vidět, že není v pohodě a že přibral. Zdroj: Prima plus

Komik Štěpán Kozub prozradil, co stojí za rozhodnutím se vším skončit!

Štěpán Kozub oznámil, že na čas kompletně končí s vystoupeními i sociálními sítěmi. Teď vyšlo najevo, proč se tak rozhodl!

Komik Štěpán Kozub se v posledních letech stával více a více slavný díky poněkud drsnému až černému humoru. Jeho vtipná show dokonce ve spolupráci s Leošem Marešem vyprodala O2 Arénu.

Oblíbená jsou představení v jeho domovském Divadle Mír v Ostravě. Se zřejmě nejsprostějším představením v Česku Tik Tik Kozub bodoval loni i na výjezdech například do pražského divadla na Fidlovačce.

Kozub tak zažíval vrchol profesní kariéry i spokojenost v osobním životě. S dlouholetou partnerkou Bárou, s níž chodil už od studií, měl malou dceru. Jenže, jak už to bývá nic netrvá věčně. Loni přišel tvrdý náraz, Kozub oznámil, že se s Bárou po tolika letech rozcházejí.

Štěpán Kozub: Musím si srovnat zdraví!

A to semele i silné chlapy. Kozub, který měl v minulosti problémy s nadváhou a následně se mu podařilo radikálně zhubnout, začal nejspíš stresem z rozchodu znovu přibírat.

V silvestrovském vystoupení v pořadu TV Prima Partička měl proti fotografiím z posledních dvou let podstatně větší objem a míry. A to pro komika, který doslova lítá po pódiu v tak náročných hrách, jak je Tik Tik, není nic dobrého.

A tak se Štěpán Kozub rozhodl, že musí dát své zdraví, fyzičku a nejspíš i psychickou stránku do pořádku. „Zdraví je přednější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se, není to snadné,“ sdělil Kozub.

„Pracuji na tom a věřím, že se brzy opět uvidíme buď v divadle, v clubu, nebo kdekoli jinde,“ dodal Kozub s tím, že se nyní plně stahuje ze sociálních sítí i živých vystoupení.

Do Prahy přijel Kozub: Šíleně sprosté představení a zpocení herci i diváci

1 názor na “Komik Štěpán Kozub prozradil, co stojí za rozhodnutím se vším skončit!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru