Trenér Jakub Bína vzdal Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Katastrofa v Survivor 2024 pokračuje! Jakub Bína i hasič Filip to vzdali a končí!

Survior 2024 přináší další šokující konec hráčů. Po dobrovolném odchodu Sebastiana, dobrovolně skončil také Jakub Bína a hasič Filip Křížek. Bína to vzdal dokonce ještě před duelem!

Že už v Survivor Česko a Slovensko 2024 nechce zůstat skoro vůbec nikdo, dokazuje dnešní 12. díl. V hlavní roli středečního dramatu byl fitness trenér Jakub Bína, hoteliér Jack Hamid a také hasič Filip Křížek.

Bína totiž všechny překvapil, když v soutěži dnes dobrovolně skončil. Celý 12. díl to přitom vypadalo, že v kmeni Lovců skoro převzal vedení.

Jack Hamid leze všem na nervy

V 10. díle Lovci schválně vypustili boj o imunitu, aby se mohl do duelu dostat hasič Filip Křížek. Ten totiž opakovaně žádal, aby mohl Survivor opustit a jít domů za rodinou, za malým synem a ženou. Jako druhý byl do duelu vyslán právě Jakub Bína.

Moderátor Ondřej Novotný do toho ovšem Filipovi hodil pověstné vidle, když řekl, že po odchodu Sebastiana v 10. díle nikdo další nevypadne.

Ve 12. díle se tak po kmenové radě měli o setrvání ve hře poprat hned čtyři hráči. I tentokrát přitom boj o kmenovou imunitu prohráli Lovci a museli tak nominovat další dva hráče.

Survivor: Všichni proti Jackovi

Právě Jakub Bína přitom poměrně drsně přesvědčoval hráče, aby se zbavili hoteliéra původem z Egypta Jacka Hamida. Ten lezl spoluhráčům z kmene Lovců v reality show Survivor 2024 už pořádně na nervy. Již několik dílů se totiž vyhýbá účasti na soutěžích s tvrzením, že má zraněnou nohu.

Spory v kmeni v 11. díle vygradovaly kvůli hádkám o jídlo. Jack následně spoluhráče obvinil z rasizmu, tedy, že k němu přistupují jinak, protože pochází z Egypta. To celý kmen pobouřilo a celý 11. díl se nesl ve znamení hádek.

Nakonec se kmen pod nepsaným velením fitness trenéra Jakuba Bíny rozhodl, že se Jacka zabaví. V noci si hráči udělali poradu u moře bez Jacka, který jako jediný zůstal sedět u ohně. Ať je Jack jakýkoli, tohle bylo od kmene Lovců minimálně velmi kruté.

Jakub Bína končí v Survivor 2024 kvůli pískání v uchu

Jaké bylo pro všechny překvapení, když se ještě před kmenovou radou Jakub Bína rozhodl dobrovolně skončit.

„Není tajemství, že mám velké problémy s uchem, neustále mi tam píská, hůř slyším,“ prohlásil Bína. Lékař mu zakázal, aby s nemocným uchem chodil do vody.

„Bourá to moji psychiku, nemohu mít kontakt s vodou, nemohu hrát. Rozhodl jsem se jít domů, nemohu hrát, nemám tady co dělat. Velmi mě to mrzí. Není pro mě nic těžšího, než vzdávat nějakou hru,“ řekl Bína.

Na to zareagoval moderátor Ondřej Novotný s tím, že nepotřebuje v duelu někoho, kdo by nehrál a rovnou se rozhodl uhasit Bínovi oheň, která znamená „život“ ve hře. „Člověk musí přemýšlet hlavou, ta zvítězila nad srdcem,“ dodal odcházející Bína.

Hasič Filip Křížek vzdal duel, chtěl domů

A ve znamení dobrovolného odchodu byl i následující duel, v němž se utkali Jack, Mikýř a hasič Filip. Ten podle očekávaní hru trapně vzdal. Podobně jako ve druhém díle Rachel tak rozčílil moderátora Ondřeje Novotného.

„Co tady budu vymýšlet, cítil jsem, že musím odejít, proto jsem to zaklapl jako první. Asi bych to vyhrál, kdybych chtěl. Je mi to líto, nemám, co k tomu říci,“ řekl po duelu, v němž schválně zchodil věž z kostek, kterou měli hráči stojící na pohyblivé kolébce postavit.

Survivor 2024 už ze zdravotních nebo jiných důvodů dobrovolně vzdali Michael Skalický, Rachel Karnižová, Ornella Koktová, Sebatian Navrátil a teď i Jakub Bína a Filip Křízek.

Sebastian opustil Survivor 2024, chce se rozloučit s umírajícím tatínkem